Футбол: Збірна Угорщини, у драматичному матчі, змогла кваліфікуватися на ЄВРО-2020 (ВІДЕО)

992
0

Інші наші географічні сусіди словаки, також подолали цей етап.

Збірна Словаччини грала на виїзді зі збірною Північної Ірландії. Наші сусіди першими відкрили рахунок, але під завісу гри пропустили. То ж гра перейшла в овертайми.

Словаки забили другий гол і втримали мінімальну перевагу.

А справжня драма чекала на усіх у Будапешті. Збірна Угорщини приймала збірну Ісландії. З перших хвилин команди обмінялися небезпечними моментами, а на 10-хвилині угорську збірну підвів голкіпер Гулачі. Гравець Ісландії пробив штрафний прямо в руки угорського кіпера, але той "шкіряного" приборкати не зміг.

Драматична ж розв'язка матчу очікувала усіх в останні 5 хвилин. На 88-хвилині натуралізований угорець Него рахунок зрівняв. І вже, коли, команди готувалися до додаткових двох таймів Собослаї на 90+2 хвилині зробив рахунок 2-1.

Крім цього у стикових матчах збірна Україна дізналася свого останнього суперника на ЄВРО-2020. Це Північна Македонія, яка у фінальних стадіях "великих" турнірів зіграє вперше.