
Під час переговорів, Росія попередила партнерів України про негативний досвід закачування в її ПСГ.
Росія ні при яких умовах не буде використовувати українські газові сховища України. Про це заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер.
"Україна говорить, що в її ПСГ можна зберігати газ. У "Газпрома" є досвід, досвід суто негативний по закачуванню в ПСГ України", - зазначив Міллер на прес-конференції, повідомляє служба ТСН.
"Ми для себе зрозуміли, що ніколи ні за яких умов не будемо закачувати газ у ПСГ України, ми туди газ не закачуємо і закачувати не будемо, які б вигідні умови Україна не пропонувала", - додав глава російського газового монополіста.
Крім того, він повідомив, що переговори про створення консорціуму для управління ГТС України наразі не ведуться.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Газпром" пише для України новий штраф на мільярди доларів.
Зазначимо, газотранспортна система України володіє самими великими підземними газосховищами (13 ПСГ), які дозволяють в літні періоди створювати запаси газу для пікових ситуацій у зимовий період.