Генконсул Угорщини назвав число закарпатців, які прийшли на угорські дільниці в Україні

9
14

Йожеф Бугайло повідомив, що загалом для голосування на 3-х угорських спецдільницях, які діяли в Україні 8 квітня, зареєструвалося 2713 осіб, і явка на них у цей день склала 86%.

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді також повідомив, що для голосування на спец дільниці в Ужгороді зареєструвалося 573 особи, а в Берегові – 2077. Ще 63 особи зареєструвалися для голосування в посольстві Угорщини в Києві.

– Ми подали до міністерства закордонних справ України заявку на отримання дозволу щодо проведення виборів на цих дільницях і отримали дозвіл на ці 3 дільниці. Виборці мали зареєструватися на виборчій дільниці, ця інформація була доступна на сайті національної виборчої комісії. До Києва подали заявку 63 особи. У генеральне консульство в Ужгороді 573 особи, у Берегові – 2077. Якщо взяти у відсотковому відношенні на всіх 3-х дільницях проголосували 86% тих, хто подав заявки. Частина виборців не змогла проголосувати з технічних причин. Як на мене, явка є дуже високою, як і загалом в Угорщині на цих виборах, – повідомив Йожеф Бугайло у вівторок, 10 квітня.

Водночас, слід зауважити, що це далеко не всі закарпатські угорці, які взяли участь у виборах в Угорщині, адже окрема частина голосувала також поштою, надсилаючи конверти із заповненими бюлетенями прямо в угорську ЦВК, а інша частина голосувала безпосередньо в Угорщині за місцем формальної прописки, яка значиться у їхньому угорському паспорті.

Це роз’яснили Mukachevo.net у закарпатському осередку Комітету Виборців України, де вивчали моделі голосування закарпатських угорців, які мають подвійне громадянство. За приблизними підрахунками КВУ, загальна кількість закарпатських угорців, які могли проголосувати на цих виборах в Угорщині, сягає 30-40 тисяч осіб. Саме такий електорат на Закарпатті вдалося залучити угорським партіям на останніх місцевих виборах на Закарпатті, аргументують в КВУ.

Нагадаємо, що за інформацією телеканалу HirTV, який близький до опозиційної партії Йоббік, а також комерційного телеканалу RTL, у день виборів було значно спрощено перетин кордону між Україною та Угорщиною, і велика кількість закарпатських угорців їхали голосувати на дільницях в Угорщині.


Довідково: за останніми офіційними даними, які оприлюднив Будапешт щодо своїх громадян в Україні, станом на липень 2015 року заявку на отримання угорського паспорту подало 124 тисяч українців, а отримало вже угорський паспорт 94 000 українців станом на лютий 2015-го.

Коментарі

С
Сріберному

А с чего вы взяли что этот троль-провокатор с Галиции??? Вот я вам написал по-кацапски. И что тогда? Я с Кацапстана?

С
Сріберньій

до "чорний Цвірінь " А де я написав шо ти розпалюєш ???? Я написав шо ти удачно тролиш " синього Горобуська " Уважно щи раз перечитай мій первий комент.

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

До сріберного! Та чому я маю відповідати за Дибу? Де чорний цвірінь розпалював ворожнечу? Навпаки,тролив є@анутого синього цвіріня! Не уважно читаєте,а гребете всіх під одну гребінку! Тільки чорний цвірінь виставив синього у образі шизофреніка,тим самим зменьшив кількість його шизоїдних коментів і понизив увагу до нього!

С
Сріберньій

Про міжнаціональну ворожнечу ; Он сайт Диби "закарпаття он лайн " дня не проходить щоб не було статті антиугорського спрямування , буквальному смислі . Коменти які закликають до здорового глузду , поваги до тої ж угорської меншини , до історії Краю , негайно прибираються , натомість коменти сповнені ненависті , образ ,залякувань відносно угорців Диба залюбки залишає .А потім робляться круглі очі ,хто ж тут розпалює міжнаціональну ворожнечу .

С
Сріберньій

До очевидного : Мг , типирь робите круглі очи , и починаєте розказувати про міжнаціональну ворожнечу ."чорний " Цвірінь Євген Г , не шо інше як вдалий тролінг , вас , і вашого шизофреніка з галичини "синього " Цвірінь Євг.Гор. Скільки вас тут просили не розпалювати ворожнечу , та де там .... Купа образ , і море нанависті . до угорців , до автохонних жителів Краю , до мови і традицій .

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

До 21:34. Гучно сказано, а саме "розпалювання ворожнечі та провокації міжнаціональних конфліктів". Так і напрошується відома фраза:" Часовенку тоже я ?" Скрипалів я не травив і Думу не обстрілював хімзарядами! Якою ж мовою говорять кебета, пательня, манівці....?

ВО
все очевидно зі змісту

В подробицях - у розпалюванні ворожнечі та провокаціях міжнаціональних конфліктів на Закарпатті безглуздими коментами спотвореною українською мовою, якою в Україні ніхто і близько не розмовляє.

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

До "клоунам пропаганди"! Будь ласка, можна в подробицях в чому полягає РИСИшний акцент!?

КП
клоунам пропаганди

Кацапський акцент РИСИшного троля-провокатора

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

До Остапа! Шизофренія прогресує! Лікують по міжнародним протоколам,мазюкають зеленкою віски, ставлять клізьму з перекисом водню, анкетують, три рази на день вимочую манту на обох руках. Думаю,що поправлюсь! Слідкуйте за коментами! До баламута.А який то акцент на те!?

Б
баламут

За цвіріньків пишуть з акцентом на те..... хоч і бумбела та сомар , зате відданий свому сомарському ділові

О
Остап

Про Львувських жибраку коли напишуть, таких нибогих як о сесе цвиринькало) Цвириню , як прогрес по лікуванню твоєї шизофренії? Чи регрес і далі?

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

А про сотні закарпатців, яких возили автобусами в Угорщину голосувати за Тілкі Аттілу "Фідес", оприлюднене угорським каналом Hir TV нічого не сказав, бо посормився?!

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Це велике число,2713, чи ні? Я не вмію рахувати до такої пітьми! Я навчався у "незалежній"!

Читайте також