Генконсул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бачкаі завершує свою каденцію в Україні

7
1

Генеральний консул Угорщини у місті Ужгороді Йожефом Бачкаі завершує свою дипломатичну роботу в Україні та переходить на роботу в уряд Угорщини.

Про це йшлося на зустрічі генконсула з головою Львівської облради Петром Колодієм, – передає прес-служба ЛОР.

У зустрічі також брали участь заступник голови обласної ради Валерій П’ятак, начальник відділу з питань міжнародної технічної допомоги та зовнішніх зв’язків Людмила Олдак, перший заступник Генерального консула Угорщини в місті Ужгороді Ласло Віда, Почесний консул Угорщини у місті Львові Лариса Малех та голова Товариства культури львівських угорців Габор Сарваш.

Генеральний консул подякував очільникові області за організацію візиту дружини Президента Угорщини Аніти Гарцег, яка перебувала на Львівщині у квітні цього року, як Посол доброї волі.

«Після цього візиту активізувалася співпраця між Україною та Угорщиною. Україну відвідало вже кілька угорських делегацій», – зазначив Йожеф Бачкаі.

Під час зустрічі перший заступник Генерального консула Угорщини в місті Ужгороді Ласло Віда поінформував Петра Колодія, що Йожеф Бачкаі найближчим часом переходить на роботу в Уряд Угорщини, де зможе лобіювати інтереси України і Львівщини.

Голова обласної ради подякував Генеральному консулу за співпрацю, побажав успіхів на новому місці праці.

На завершення зустрічі П.Колодій подякував Почесному консулу Угорщини у Львові Ларисі Малех за сприяння в оздоровленні та відпочинку близько ста дітей учасників АТО в Угорщині та на Закарпатті.

Коментарі

:
:)

szep volt Jozsi!

Читайте також