Голова КВУ про рішення Вищого адмінсуду: Ситуація вийшла за рамки правового поля

10
11

Голова Комітету виборців України Олександ Черненко вважає, що судді Вищого адміністративного суду України перевищили свої повноваження, позбавивши мандата Павла Балогу та Олександра Домбровського, і передбачає, що ці депутати продовжать свою роботу в парламенті. Про це експерт сказав у коментарі УНН.

"Є дуже чіткий термін оскарження результатів виборів, який уже давно минув. І ці депутати вже давно в Раді, брали участь в голосуванні. Тому я не розумію, чим керувались судді, які приймали таке рішення. В результаті виникає дилема: з одного боку рішення суду остаточне і його треба виконувати, але з іншого – легітимність такого рішення дуже сумнівна", - сказав Черненко і додав, що варто було б навіть "вжити певні дисциплінарні санкції щодо цих суддів, бо вони перевищили тут свої повноваження".

За словами О.Черненка, незважаючи на те, що теоретично якихось додаткових дій для позбавленню цих депутатів їх мандатів не потрібно, але фактично з цього приводу триватиме правова суперечка. "Я так розумію, що не потрібно якихось додаткових дій по позбавленню цих депутатів їх мандатів, наприклад, рішення Верховної Ради, тобто юридично вони вже не є депутатами. Але я не думаю, що вони так просто ці мандати віддадуть. Там буде черговий виток юридично-політичної суперечки", - сказав він.

На думку експерта, в цьому плані важливо як поведе себе ЦВК та провладна більшість в парламенті. "Тут питання до Центральної виборчої комісії, яка повинна призначити нові вибори. Я думаю, вона не буде з цим поспішати, оскільки ситуація вийшла за рамки правового поля" , - сказав Черненко і додав – " Я вважаю, що ці депутати продовжать ходити до Верховної Ради і братимуть участь в голосуваннях. І тут важливо, як поведе себе спікер і більшість у Верховній Раді, наскільки вони будуть реагувати".

Коментарі

Я
ЯРОСЛАВ

ПОРА братися за сокири ,БЕСПРЄДЄЛУ_НІ!!!!!!!!!

T
tedy

кву то ще проститутки градоїди!

Ю
юля

Уряд И ПР до розбоя небопустет. Нацистам смерть.

В
вася

КВУ решил вопрос по конституции.И ещо будет решать по закону. Нациков нам не нада.

М
Мукачівець

Згоден з Йосипом, влада розуміє, що не може нічого зробити, тому і йде по безпределу, думаю далі буде ще й не таке і не розумію тих, хто її захищає. Чому і за що її виправдовувати, вони ж для нас гірше роблять

Й
Йосип

Про якоє правове поле мож говорити коли партія регіонів знає лем одне слово - безпредєл і ним заниматься останні роки

А
Анчар

Влада вже давно не стояла близько біля здорового глузду. Не розумію тих, хто на Закарпатті взагалі голосує за ПР.

A
Alex

вони перевищили тут свої повноваження - просто УХУели

І
Іван

Сергіє кому ти пишеш? це ж проплачені тролі ригів сидять і довблять за копійки по клавіатурі

С
Сергей

Александр по твоему всей стране отвалили? Протри глаза зреет революция. Скоро твоих донецких жуликов вынесут на вилах!

А
Александр

И эта проститамка с КВУ ткда же....))) Сколько отвалили тебе???

Читайте також