Голова Мукачівської райдержадміністрації Ілля Токар

4
0

зустрівся з представниками громадських та ветеранських організацій району

      Нещодавно голова Мукачівської райдержадміністрації Ілля Токар за «круглим столом» зустрівся з представниками громадських та ветеранських організацій району. У заході взяли також участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та представники правоохоронних органів.

 Представники від громадських організацій поділилися з керівником району наболілими проблемами та обговорили ряд питань, які стосуються  соціального захисту  воїнів-афганців, ветеранів війни і праці, ліквідаторів та учасників аварії на ЧАЕС. Як з’ясувалося під час розмови, найбільше незадоволення у громадськості Мукачівщини викликає робота таких районних служб, як електромережа та газове господарство. Адже саме на їх діяльність та нетактовне відношення до користувачів було найбільше нарікань з боку представників громадських організацій. Зокрема, учасники круглого столу скаржилися на часті випадки перевищення  службових повноважень працівниками електромережі та газового господарства. У свою чергу голова Мукачівської районної державної адміністрації Ілля Токар порекомендував керівникам газового господарства та електромережі з’ясувати у своїх колективах   причини таких нарікань та вжити невідкладних заходів щодо їх недопущення та повторення.

 

Учасники засідання торкнулися низки питань, що стосуються медикаментозного забезпечення, пільгового перевезення, виділення санаторних путівок, вирішення земельних питань, встановлення телефонів тощо. Тому за підсумками цієї зустрічі голова райдержадміністрації дав кілька доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації і пообіцяв особисто проконтролювати хід їхнього виконання. 

 

Варто зазначити, що запрошені на засідання «круглого столу» були не пасивними слухачами, а навпаки - активними співрозмовниками, зацікавленими у результативності та вирішенні обговорюваних питань.Як зауважив  керівник  виконавчої влади району, громадські організації є тією структурою, яка допомагає владі краще зорієнтуватися у тих проблемах, що найбільше хвилюють людей. “Соціальне партнерство між владою і представниками громадських організацій  допомагає вирішити багато важливих питань, а це, у свою чергу, позитивно відображається на соціально-економічному розвиткові нашого району”,- наголосив голова Мукачівської райдержадміністрації Ілля Токар, повідомили в управлінні з питань внутрішньої політики Мукачівської РДА.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також