Головні новини Закарпаття за тиждень: асфальт у Доброні, шалена сакура та прощання з Мичкою

7
0

Mukachevo.net традиційно підсумовує події та новини, якими нам запам’ятається тиждень, що минає.

Нові подробиці про будівництво сміттєсортувального заводу у Мукачеві розповів мер Балога. За його словами, він не шкодитиме екології та вироблятиме електроенергію. Кошторис проекту складає 15 мільйонів гривень, а його окупність - лише 4 роки. 

Сумна звістка про смерть народного художника України, мукачівця Золтана Мички, прийшла в понеділок. У пам’ять про митця почесні громадяни міста розповіли, яким його запам’ятають, а у вівторок містяни попрощались із митцем. 

За два місяці 2017 року в Чехії затримали та депортували 248 українців, які не мали дозволів на роботу. Загалом за минулий рік чеськими правоохоронцями затримано та заарештовано 1278 громадян України.

Викликала неабияке обговорення заява Віце-прем'єра Угорщини про те, що автономія – це мета та майбутнє закордонних угорських меншин. Наступного дня на ці слова офіційно відреагували в українському МЗС, висловивши здивування. 

Цього тижня в Мукачеві почала розцвітати перша сакура. Росте вона на площі Федорова і відома тим, що має аномальний біоритм, тому розпускає квіти то взимку, то восени.

Оприлюднено чергові деталі з архівів ЦРУ про Закарпаття – цього разу про те, як уряд США інформували про становище Карпатської України.

Без жодної ями вдалось перезимувати новенькому асфальту на вулицях с.Велика Добронь, які селяни відремонтували минулоріч самотужки. Коментуючи цю новину, користувачі соцмереж закликали запросити цих селян керувати ремонтами доріг в Ужгороді та по області загалом, а фотографії Добронського асфальту повісити в кабінеті головного дорожника області.

Президент Петро Порошенко вирішив піти на поступки в темі подвійного громадянства - наразі каратимуть лише чиновників. І хоча законопроект Рада ще не прийняла, уже стало відомо, що СБУ змусила подати у відставку заступника мера Чопа через наявність подвійного громадянства. 

Верховна Рада нарешті схвалила угорський кредит на € 50 млн для облаштування Берегівської окружної дороги. Ставка за кредитом 0% за умови, якщо 50% товарів, робіт і послуг будуть угорського походження. 

Робочий тиждень завершився масовим отруєнням на Хустщині, де 13 школярів та вагітна вчителька потрапили у лікарню, швидше за все вони підхопили дизентерію.  

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також