Головні новини Закарпаття за тиждень: блукаючі лижники, польські екстремісти та сакура, яка цвіте

5
0

Поки одні святкують інші блукають в горах. Нажаль засніжені гори зазіхнули на людські життя і одне їм вдалося забрати.

Головною темою усього тижня були заблукавші лижники на горі Гимба. Спочатку заблукала одна група людей, а потім інша. Рятувальники працювали кожного дня із ранку до ранку. Одного туриста знайшли швидко, через день, але нажаль вже мертвим.

А от далі трапилось те, що можна лише описати у книзі, або показати у кіно. Кожного дня новини починалися із того, що лижника ще шукають. Завдяки підготовленості заблукавшого йому вдалося вижити, але для пошуки варті екранізації. У підсумку лижник блукав по горам чотири доби.

У Польщі розпочнуть судити тих, хто причетний до підпалу офісу КМКСу в Ужгороді. Там виконавці розповіли усі подробиці, а також здали замовника за яким відчувається російський слід.

Повертаючись до теми гір та снігу. Закарпаття продовжить замітати. Варто зазначити, що ще на чотирнадцяте січня передають значне погіршення погоди, тож рятувальники застерігають усіх бути обачнішими.

Також слід нагадати, що «євробляхери» мусять поквапитися у розмитненні авто, адже вже у лютому завершується пільговий термін за таку послугу, а із травня розпочнуть штрафувати власників автомобілів на іноземній реєстрації.

І на останок. В Мукачеві продовжує цвісти сакура, якій все одно на мороз, сніг і всі не гаразди.

разом з тим, у Мукачеві розпочався найбільший фестиваль вина на Західній Україні "Червене вино-2019". Він тирває вже 5-й день.

І от сьогодні, 13 січня, було визначено переможців фестивалю, ними стали Анталовський, Орос та Шімон.


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також