Головні новини Закарпаття за тиждень: іноземні студенти, чергові лижники та спецоперації від СБУ

6
0

Черговий тиждень на Закарпатті приніс чергових блукаючих лижників, а також гучні спецоперації від спеціальних служб України.

В горах снігова лавина накрила групу туристів. У результаті стихії одна людина померла. А от слідом за київським лижником, якого шукали чотири доби, свої сили вирішив перевірити лижник з Німеччини.

Гучна спецоперації на Рахівщині сколихнула не тільки всю країну, а і найближчих наших сусідів із-за кордону. А от в Ужгороді силовики проводили обшуки одразу на 20-об’єктах, що не менш привернуло уваги від усіх до нашої області ніж попередня операція. А от на Виноградівщині викрили чергових митників-хабарників.

Останній повний тиждень січня виявився не вдалим для трьох студентів-медиків іноземного походження. Іноземці у нетверезому стані вели себе не пристойно, а також сідали за кермо елітної іномарки.

Продовження кримінальної теми. Мешканця Мукачева затримали працівники словацької митниці. Чоловік займався «рекетом» із заробітчан, а працював він у складі російської мафії.

На Іршавщині літнє подружжя через пожежу лишилися без житла. Родина Володимира Мудрянинця дуже просить допомоги усіх не байдужих.

На завершення новини України. Віктору Януковичу нарешті зачитали вирок про державну зраду. Це мабуть найдовший судовий процес в історії сучасної України.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також