Говерла не встояла проти Шахтаря і вперше у сезоні програла

4
3

Своє слово у матчі проти ужгородців сказали джокери Мірчи Луческу - Тейшейра та Едуардо.

Перший на початку другого тайму обіграв захисника перед штрафним майданчиком і як рукою поклав м'яч у дальній кут. А на 75 хвилині, провівши на полі всього 6 хвилин, Едуардо класним ударом з лівої з лінії штрафного пробив у кут воріт Рудька.

Перевага Шахтаря протягом матчу була більш ніж відчутною, а у другому таймі - тотальною. Але вирішальними все ж стали індивідуальна майстерність бразильців.

Після 2-х нічиїх у стартових 2-х турах Говерла програла віце-чемпіону.

Mukachevo.net

Коментарі

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

Л
Лоці

Гиби пів сизона пройшло, "вперше у сезоні програла"ха ха.

?
?

Говерла не встояла? ха-ха Динамо-2 у формі Говерли не встояло

Читайте також