Гра на виживання: "Минай" сьогодні зустрінеться із "Рухом"

6
0

Перемога не гарантує "Минаю" збереження прописки в еліті на наступний сезон, але зробить мету максимально близькою.

Тоді вже остаточно зникне загроза прямого вильоту, а загроза опуститися у зону перехідних матчів існуватиме тільки теоретично. Надважливий матч для закарпатців. Власне, як і для львів'ян, які у попередньому турі відчепили ФК "Львів", а зараз готуються насолити ще одному конкуренту.

Новини "Миная"

Те, що трапилося в хронологічно останньому турі УПЛ, можливо, стало несподіванкою для самого "Миная". Звісно, закарпатці не могли їхати до Одеси без сподівань на здобуття очок, однак про перемогу якщо й були мрії, то дуже стримані. І вийшло саме так: навіть без активних дій в атаці закарпатці забили свій гол, а на власній половині поля відбилися передусім зусиллями Олександра Бандури.

Перед матчем з "Рухом" контекст інший – тут вже "Минай" може реально розраховувати на перемогу. Адже гра домашня, а конкурент цілком під силу команді Володимира Шарана. "Рух" бачиться командою з трохи більшим кадровим потенціалом порівняно з "Минаєм", однак закарпатці більш зіграні, що й може відіграти свою роль.

У попередньому турі не грав Олег Вишневський. У клубі докладали максимум зусиль, аби відновити нападника до гри з "Рухом". Точно не відновиться Воробчак. Є проблеми в Колесника та Горіна.

Орієнтовний склад "Миная": Бандура – Гончар, Немчанінов, Мельник, Булеза – Твердохліб, Вітенчук, Шишка – Рогозинський, Трубочкін – Вишневський
Новини "Руха"

"Львів" вдалося перемогти завдяки пізнім голам. Одне з взяттів воріт було від ноги захисника команди-суперниці. Але це деталі, головне – суть. Перемога дозволила практично позбутися загрози прямого вильоту. Ще є теоретичні шанси фінішувати нижче "Металіста", але сценарій цей не є очевидним.

Тепер "Рух" спробує уникнути й перехідних матчів. З цією метою перемагати "Минай" потрібно в обов'язковому порядку. Тож тут важливо, аби повернулися до складу Климчук та Соломон-Отабор, які не грали проти "Львова" через ушкодження. Без цих футболістів атакувальний потенціал "Руха" значно слабне.

До речі, у поєдинку зі "Львовом" здивувало й тренерське рішення не випустити в основі (і навіть на заміну) Олексія Довгого. Гру зробив Василь Руніч, який вийшов на другий тайм. Після такого перформансу можна очікувати на появу цього футболіста з перших хвилин у Минаї.

Орієнтовний склад "Руха": Паньків – Слюбик, Дідик, Слюсар, Підгурський – Довгий, Сапуга, Таллес – Руніч, Соломон – Климчук
"Минай" - "Рух". Статистика особистих зустрічей

Для "Миная" це буде принциповий матч. Не тільки з огляду на становище в поточній турнірній таблиці. А ще й тому, що досі закарпатці жодного разу "Рух" не перемагали, хоча провели проти нього шість офіційних матчів. У львів'ян дві перемоги. Найчастіше у цьому протистоянні фіксувалася нічия – в чотирьох випадках із шести.


"Минай" - "Рух". Останні матчі команд

"Минай" продовжує бути нестабільним, але для цієї команди це нормально. Важливо підкреслити, що нестабільність – у результатах, але не в ігрових моделях. Бо за ігровими показниками "Минай" практично завжди знаходиться на одному й тому ж самому рівні.

"Рух" не програв жодного з останніх шести домашніх матчів. В останні двох – дві перемоги. Проблеми з виїзними іграми. Тут нещодавно вдалося не програти "Металісту 1925", але саме перемог на виїзді не має вже майже три місяці – з п'ятого березня.

Також цікавий факт: в чотирьох з останніх п'яти матчів за участю "Руха" забивала максимум одна команда.


"Минай" - "Рух". Турнірне становище команд

Перемога практично убезпечить "Минай" від вильоту. Залишаться теоретичні шанси опуститися в зону перехідних матчів, але на практиці такому сценарію буде важко реалізуватися. У "Руха" ситуація не така однозначна, але потенційні три очки також багато що вирішать.

І практично нічого не зміниться у випадку нічиєї. Тоді обидві команди продовжать напружено боротися за право залишитись в еліті. У "Миная" в наступному турі буде "Металіст", а потім "Зоря". У "Руха" – виїзд в гості до "Чорноморця" та домашній матч з "Олександрією".


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також