ПрАТ "Закарпаттяобленерго" опублікувало черговий графік погодинного відключення електроенергії на четвер, 17 листопада.
Failed to process content
ПрАТ "Закарпаттяобленерго" опублікувало черговий графік погодинного відключення електроенергії на четвер, 17 листопада.
Failed to process contentЭто так удобно, когда заранее знаешь время отключения света. Есть возможность планировать свою домашнюю работу. Спасибо тем ,кто это нам выставляет. Бывают ,конечно, не совпадения,но это лучше чем сидеть и гадать когда же ....А так знаем ,хоть и с погрешность.
Шановні, якщо ви забули, після кожного ракетного удару по об‘єктах енергетики обладнання виходить з ладу. Зараз уся країна потерпає не тільки від планових (згідно графіку) відключень а і від аварійних. Тому перестаньте скиглити. Багато людей взагалі залишилися без домівки. А вам по розкладу електрику дай «звідки сам не знаю».
м.Берегово , світло відсутнє майже 18 годин, відключення не по розкладу.
Одінь собі і свому дітвакови намордник і вколися жижов от ковідла нараз тти полегчає!
А як бути мамам з маленькими дітьми? Моїй дитині 3 місяці, холодно, а ми ще і хворі, зробили графік, то робіть за ним, мені моїх дітей шкода, вони мерзнуть.
По вулиці Шевченка, вчора о 6 -ій вимкнули електроенергію і 18-ть годин поспіль її не вмикали !!! Сьогодні зранку о 6-ій , знову вимкнули і в 12 -ть її не ввімкнули ! Питання до електриків і їхніх служб : навіщо друкуєте невідповідні графіки , що збивають населення із запрограмованої особистої діяльності ? Ми ж підлаштовуємося під графіки заздалегідь, а наразі вони лише шкодять всім . Сплачував квитанції за спожиту електроенергію систематично , а відтепер .... "побачите їх після війни " !
А всю опалювальну систему : батареї , труби , теплі підлоги .... чим гріти аби не розірвало в морозні дні ?
До нижніх дописувачів...Ви вже усвідомлюєте що це тільки початок і треба готуватися до того що взимку взагалі світла не буде? Москаль знищить нашу енергетичну інфраструктуру за місяць або два,тож купуйте генератори.
На Яворницького немає ні світла, ні води. Учора вимкнули з 10-11 до 23:00, води немає, а якщо і з’являється , то лише холодна на 10 хвилин та у часи коли немає світла. Працювати віддалено неможливо… Справді толку від графіку, якщо однаково вирубають на увесь день…
Які у фраса графіки, ви нашо людям голову морочите? Виключають з самого рана і до самого вечора світла ниє! По 12 годин сидіть люди без світла води і тепла! То є самий настоящий геноцид от квартальних дегенерату!
В очко сі графіки , коли у мене із 6-7 рана і до 22:30 нема світла , зато ІДІОТИ І КРИТИНИ включили вечером світло у парках де нема людей??????
Не треба нас звинувачувати! ми не проти відключень погодинно! Але це нехай буде у всіх і по черзі! І ми працюємо щодня та платимо податки, які допомагають вижити нашій країні. Ми закликаємо до порядку!
Коментатори, нагадую вам про війну. Люди там далі за перевалом втрачають рідних та домівки, потерпають від голоду та холоду, а ви тут ниєте, бо «О боже, виключили світло!»
Більше 12 годин без СВІТЛА і без ВОДИ, і вчора 8 годин без води в росвигові , чому без попередження та не по графікам? Просто щоб люди нервувалися ще більше,?? І чому насправді влада не контролює це?? Так неможна
З якої причини відсутня електроенергія з 19.00 16.11??? Вже 6.30 ранку наступного дня! Які графіки ви пишете?- це повна безглуздість!
До пічі,сі графіки…відключають,коли хочуть,де хочуть,і на скільки… А питання в тому,навіщо народ дурити цими графіками,і навіщо їх публікувати,якщо вони неактуальні? Тай хтось їх складає,сидить формує,час витрачає даремно і ЗП получає,просто так задарма(робить вид,що він щось робить)
Червона гора і по ходу росвигово коло садіка 11 школи і вокруг, зона де видно з окон ловачки короче Виключили у 7 вечера, вже за 12 ночі і світла нема. А нащо писати з 7 до 22? Так і пишіть. Виключимо у 7 вечера, включимо коли рішиме. Та ще і інтернета нема цілий день, і всі як усе «без поняття, ждіт»
7-10,16-19? на годиннику 23:40,світла нема з 22 зранку в 6:30 вимкнули, а увімкнули в 16
До Електрика Ти тут друже,не пояснічай дуже Це вже не віялові відключення,а віялові включення.( Це вже знущання якесь,над населенням,інакше назвати неможу
Відключив вам світло, так що розважайтесь на здоров‘я! Блекаут в дії.
петре а ти якого ни на войні.
Світло відключають без всяких графіків. Вулиця Мечнікова сьогодні, 16 листопада, вже 15 годин без електрики. В інших районах чомусь відключають на дві-три години. Ці графіки це БУТАФОРІЯ, ВСІ ТЕЛЕФОНИ ЕЛЕКТРИКІВ ВІДКЛЮЧЕНІ.
Любі друзі СПОЖИВАЧІ і КАРИСТУВАЧІ, може вам притрушеним на війну поїхати, попрацювати трохи для рідненької, подивитися на місця, де не тільки світло виключили, як у вас, а і провода відсутні як і стіни у будинках, а? вам хворим лиш би потрендіти, бо тєлєк не можна включити? ГАНЬБІТЬСЯ!
Адміни, не відображається документ з графіком - перевірте налаштування доступа до файла
У Іршавському районі такої херні з світлом нема як у Мукачівському. Нащо ті графіки якщо в деяких селах по 2 - 3 дні підряд цілими днями світла нема зовсім, включали у 9 -10 вечора, а не 3 години як у графіку кажуть. Від часу ночі світла нема !!!!!!! І до тепер
Мукачівська влада чому не контролює хаотичне відключення світла??!!!
Для чого графіки, якщо відключають як хочуть, які вулиці хочуть і на скільки годин хочуть. Це повний хаос. Сьогодні вулиця Богдана Хмельницького світла не має вже 14 годин!!! А коли буде невідомо! Так потрібні графіки!!!!!?????