Грандіозна афера: українець організував в Угорщині видачу фальшивих паспортів ЄС для іноземців

7
0

В Угорщині викрили 31-річну жінку, державного посадовця, яка, згідно з обвинувальним висновком, співпрацювала з правопорушниками і допомагала видавати фальшиві документи для іноземців.

Зокрема встановлено, що жінка адміністратором працювала у офісі "Єдиного державного вікна" у ХХ-му районі Будапешта, де виконувала прохання злочинного угрупування. А саме виготовляла фальшиві документи у період з червня 2015 року по грудень 2016 року. Таким чином паспорти ЄС змогли незаконно отримати громадяни України, Росії, Азербайджану, Ірану та Албанії.

На фальшивих документах була оригінальна фотографія власника, а вся інша інформація стосувалася іншої персони - а саме громадянина Угорщини. Всього жінкою було видано 198 підроблених документів, що надавали громадянам, що не були громадянами країн ЄС, оформити паспорти держав-членів Європейського Союзу.

Також у Великобританії було заарештовано 37-річного громадянина України, який, ймовірно, є організатором цієї грандіозної афери. Тож він також проходить у справі підробки документів.

Чоловіку також вдалося отримати за допомоги адміністратора "Єдиного вікна" фальшивий паспорт за спрощеною процедурою, що містив дані громадянина Угорщини. Таким чином він потрапив до Великобританії. Згодом був виданий Європейський ордер на його арешт. Справа розглядатиметься в Угорщині.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також