Грежа оминає Закарпаття: Будапешт досі не змінив назву посади уповноваженого

7
2

Як зауважив у коментарі Укрінформ заступник міністра МЗС України Василь Боднар, Угорщина досі не виконала домовленості, досягнуті за результатами останньої телефонної розмови Павла Клімкіна та Петера Сійярто, про перейменування назви посади уповноваженого по Закарпаттю.

– Домовленості не виконуються, – зауважив Василь Боднар.

Нагадаємо, йдеться про загострення між країнами через назву нової посади, яку зайняв Іштван Грежа. В новому уряді Віктора Орбана він зайняв посаду "уповноважений міністра з питань розвитку Закарпаття і програми розвитку дошкільних навчальних закладів Карпатського басейну".

Додамо, що в попередньому уряді Орбана Іштван Грежа займав схожу посаду, але вона називалася більш нейтрально – "уповноважений (комісар) уряду Угорщини з питань співпраці Саболч-Сатмар-Березького району та Закарпаття".

Також додамо, що про нову посаду Іштвана Грежі, яка так обурила Київ, стало відомо у серпні цього року. Про неї повідомив сам угорський посадовець під час візиту на Закарпаття. За інформацією Mukachevo.net з тих пір він в Україну не приїздив, водночас за останній час був кілька разів неподалік – у Словаччині та прикордонній угорській області.

Слід додати, що не встиг ущухнути скандал з назвою нової посади Іштвана Грежі, як виник новий – через відео з отриманням громадянами України угорського гродянства.

Коментарі

Г
Гогоша

С этой властью в Украине уже не кто не хочет жить. Мало того что свой народ гнетут да еще и с Европейскими странами пе ре сра ли сь. А бандернята им еще понукают.

1
1

Циганота мадярська!

Читайте також