Гроші, які дають на субсидію, закарпатці витрачають не на комуналку

5
2

30% монетизованих субсидій за газ закарпатці використані не за призначенням, фактично не доплатили за комунальні послуги.

З березня цього року замість автоматичної знижки у платіжках люди отримали субсидії живими грошима, через банки чи поштові відділення, про це повідомляють журналісти Телеканалу Sirius.

Цими коштами фактично мали розрахуватись за комуналку. Але кількість боржників субсидіантів на Закарпатті за березень нині становить понад 30 тисяч із 43 тисяч отримувачів. А загальний борг за природний газ 45 мільйонів гривень.

Тому у підприємстві нагадують, якщо у травні у сім'ї будуть заборгованості за комунальні послуги понад місяць отримати субсидію на новий опалювальний період ці споживачі не зможуть.

— Відповідно управління праці та соцзахисту отримавши ці дані з усіх комунальних установ, якщо ця сума загальна від усіх комунальних установ заборгованості перевищує 340 гривень то ця сім'я не зможе отримати цю субсидію допоки її не погасить, або укладе реструктуризацію боргу. Вікторія Томинець, директор ТОВ "Закарпатгаз Збут".

Коментарі

М
Майдаун

Но ай як,ідуть отдихати за ті гроші на Мальдіви! Гута би вас побила,олігархи чортові,покралисьте у народа всі облгази, та хотілибисьте оби гроші вам ллялися,як по водопроводу. Люди достали гроші,та купили хворосту даякого,дако мало вугля бо на ваш скажений газ ся надіяти,то замерзнути мош. А дурна бандершня най дале скаче, ош Україна “зіскочила з російської газової голки”!

М
Муквчівка

Питання до Вікторії Томинець: чому ТОВ "Закарпатгаз Збут" відмовилось заключити договір з Ощадбанком про списання коштів , які держава виділила на субсидії громадянам, по яких прийнято рішення виплачувати не готівкою а через Ощадбанк і які через Вашу непогодженність мають борг?

Читайте також