Гроші, маєтки, автівки та годинники: Зеленський оприлюднив декларацію про доходи

5
4

Вчора, 20 травня новообраний президент України Володимир Зеленський опублікував декларацію про доходи за 2018 рік.

Згідно даних Національного агентства із запобігання корупції, у Зеленського в декларації вказані квартири у Києві, квартира дружини в Криму на майже 130 кв.м. та низку нерухомості за кордоном.

Зокрема, у президента з дружиною Оленою є квартира у Великій Британії та житловий будинок в Італії. Будинок Зеленські придбали у 2015 році за 88,6 млн гривень, а квартира у Британії їм коштувала більше 42 млн грн.

Крім того, у Зеленських є квартира у Києві площею майже 300 кв.м за більш ніж 19 мільйонів гривень.

Торік у "Квартал 95" Зеленський заробив 4,2 млн гривень. Крім цього президент задекларував ще 5 мільйонів 548 тисяч гривень доходу.

Дружина президента торік заробила 4,9 мільйонів гривень.

Готівкою президент зберігає 190 тисяч доларів, 107 тисяч євро, а перша леді - 150 тисяч гривень. Інші кошти подружжя зберігає на рахунках "Приватбанку", переважно в Латвії.

У Зеленського на рахунках - 440 тисяч доларів, 1 мільйон гривень та 130 євро, а в Зеленської - майже 12 тисяч доларів, більше 100 тисяч гривень.

Водночас, Зеленський вказав низку кредитів та позику. Також Зеленські задекларували акції та облігації в Україні та Кіпрі.

Серед іншого у подружжя є по кілька коштовних годинників марок Roleх, Piaget, Bovet, BREGUET, Tag Heuer; автомобілі - LAND ROVER, MERCEDES-BENZ. Торік у дружини Зеленського був ще й BMW.

Зеленський задекларував 3 винаходи, 3 – корисні моделі, більш ніж 30 - торгових марок чи комерційних найменувань.

Коментарі

Т
Троцкій

Так Ваня, не крав. Просто не платив всі податки.

В
Ваня

Це чесно зароблені гроші! Жодної копійки з бюджету України не вкрав!!!

1
12

Він не людина з народу, пересічна людина з народу, котра голосувала за Зе, почала би з того, що почала б збагачувати себе і свій рід на 10 поколінь уперед. При всій антипатії до Зеленського як Президента думаю, що грошей йому якраз не треба. Інша справа, що в нього там за оточення, а Зеленський чисто маніпулятивна утиліта для забезпечення інтересів, сам він не вестиме незалежну політику, не той персонаж.

Ч
Чілавєк

Дійсно прастой чілавєк с народа))))

Читайте також