Грошовий переказ: Які є сервіси та як не стати жертвою шахраїв

17
0

Кожен дорослий українець сьогодні так чи інакше пов’язаний із фінансовим сектором економіки країни. У абсолютної більшості людей є пластикові картки тих чи інших банків.

Хтось отримує на картку зарплатню, хтось – стипендію або пенсію, у когось відкрита кредитна картка, а хтось просто має рахунок у банку. Так чи інакше, але у фінансових установах зберігається велика частина наших коштів. Тому не дивно, що можливість перевести гроші з карти на карту може знадобитись у будь-який момент. Сервісів безліч, але коли справа стосується особистих даних або даних Вашої платіжної карти виникає багато питань стосовно їх безпеки.

Якими сервісами користуватись?

Безпеку даних платіжних карт гарантують всі офіційні сервіси, які працюють за затвердженими стандартами. Більшість онлайн-банкінгів передбачає таку послугу. Але не всі. Також слід зазначити, що різні банки можуть утримувати різну комісію за цю пслугу. Одним із найпопулярніших сторонніх сервісів є сервіс міжнародної платіжної системи Mastercard, який володіє низкою переваг. Зокрема грошовий переказ із карти на карту можна робити із будь-якого пристрою, який має доступ до мережі Інтернет. Для цього сервісу не є проблемою належність карт відправника і отримувача до різних платіжних систем. Також це швидко, без будь-яких зайвих кроків і відвідування відділень банків. Сервіс можна використовувати для погашення заборгованостей за кредитними картками. Варто відзначити також, що сервіс працює цілодобово на відміну від відділень банків.

Як не стати жертвою шахраїв?

Паралельно із ростом популярності Інтернет-платежів зростає і кількість шахрайств у цій сфері. Велика кількість махінацій із банківськими картами пов’язана із намаганням під різними приводами дізнатись дані картки, пін-коди, паролі від онлайн-банкінгу або назвати смс-код начебто від банку. У таких випадках слід знати, що жоден банк або інша установа не має права запитувати у клієнта ці дані. Тому ні в якому разі не слід їх нікому називати. Також не варто передзвонювати на номери телефонів, які приходять у підозрілих смс-повідомленнях. Знайдіть номер телефону вашого банку і подзвоніть на нього у разі виникнення якихось питань. У випадку втрати карти експерти рекомендують негайно сповістити банк та заблокувати карти. Махінації із банківськими картами стають все більш різноманітними, тому завжди слід бути уважними, нікому не повідомляти дані своєї карти та коди із смс-повідомлень.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також