Грибний сезон на Закарпатті в розпалі: грибники діляться секретами тихого полювання (ФОТО, ВІДЕО)

10
1

Закарпатці активно збирають гриби вже впродовж кількох тижнів. Але не тільки в лісах можна знати білих красенів, а й на околицях міст.

Нещодавно читачка Mukachevo.net Галина Кравець розповіла, як не важко можна знайти гриби на околицях Мукачева.

Мукачівка на вихідних ходить по гриби із друзями.

— Їдемо до кінцевої зупинки маршрутки № 3 на вул. Івана Франка. Відразу за зупинкою починається ліс, але ми йдемо трохи далі і з правого боку полігону заходимо в ліс через те, що там трохи менше людей ходять, — розповідає Галина Кравець.

"Хоч твого гриба ще ніхто ніколи окрім тебе не знайде", але жінка не радить ходити по чужих слідах. Білі гриби варто шукати в мішаному лісі.

— Підказую: білі гриби найчастіше ростуть на твердому грунті, горбочках, старих, заросших дорогах, поруч з дубами. Якщо знайшли один, добре пошукайте – поруч має бути ще один, або навіть кілька. Не біжіть, не спішіть, уважно дивіться навколо себе. Знайшли гриби, пройдіться до двадцяти метрів по колу. Там грибниця і є ймовірність що знайдете ще, — розкриває свої секрети пошуку грибів мукачівка

Давно ведуться суперечки: зрізати, чи зривати гриби. Галина розповідає, що викручує їх. Грибники вважають, що це правильно і так не загниває грибниця.

Останнього разу Галина натрапила на місце, яке добре освітлювалося і на десяти квадратних метрах знайшла біля 20 біленьких.

— Ще не бачила в цьому році, щоб хтось з лісу повертався з порожнім кошиком, чи відром. Ми теж всі назбирали. Насмакувалися суничкою, наслухалися співів пташок, намилувалися природою, ще дорогою з лісу натрапили на «дике» озерце де в камишах гніздилася чапля, а на воді плавала качка з каченятами і щасливі, з зарядом енергії на тиждень повернулися до дому, — підсумовує Галина Кравець.Коментарі

Д
Друг

Забули сказати що компот випили 5 літрів крові, і 50 кліщів витягували

Читайте також