Губернатор Москаль пішов у безстрокову відпустку, щоб повернути свого начальника митниці

5
2

Про це посадовець повідомив за підсумками публічних дебатів у інтернеті з прем’єром Володимиром Гройсманом.

– Повідомляю, що із 7 травня йду у відпустку і повернуся на посаду тільки тоді, коли на посаду начальника Закарпатської митниці повернуть В.Колеснікова, і коли в Києві перестануть розглядати Закарпаття, як полігон для політичних торгів і експериментів, – заявив Геннадій Москаль.

За його словами, сьогодні діючого очільника закарпатської митниці В.Колеснікова знімають із посади «не за роботу, а за політичні торги між народним депутатом України В.Хомутинником, його «правою рукою» В.Скоробагачем (раніше очолював фракцію Партії регіонів у Харківській міській раді) і прем’єр-міністром України В.Гройсманом»:

– Ціна питання – збереження на посаді голови ДФС Романа Насірова, контроль над Закарпатською митницею і розстановка тут своїх керівних кадрів, а також контроль над Закарпатською областю. Це своєрідна плата за підтримку кандидатури В.Гройсмана у Верховній Раді на посаду прем’єр-міністра, а також за подальші позитивні голосування за урядові законопроекти. У таких умовах вважаю своє перебування на посаді голови Закарпатської ОДА неможливим.

Геннадій Москаль також зробив короткий екскурс в історію про стійкість Володимира Колеснікова за часів Януковича, мовляв, він заводив справу на Бориса Колеснікова, і не «здав» Юрій Луценка, Петра Порошенка і особисто Геннадія Москаля:

– Начальник Закарпатської митниці Володимир Колесніков у середині 2000-х працював заступником начальника УБОЗ у Донецькій області, – заявляє Г. Москаль. – У 2005р. він особисто прийняв заяву від бізнесмена Бориса Пінчука про факти вимагання з боку Бориса Колеснікова та замах на вбивство з пістолета системи «ТТ». У той час, коли Донецька область була повністю під контролем Партії регіонів, на такий вчинок наважився б далеко не кожен працівник міліції. Після призначення  на посаду першого заступника Генерального прокурора України Рината Кузьміна Володимир Колесніков зазнав переслідувань. Проти нього відкрили кілька кримінальних справ, а потім звільнили з органів внутрішніх справ. У Генеральній прокуратурі була створена спеціальна група, яка займалася справами В.Колеснікова і щодня доповідала про свою роботу Р.Кузьміну. На В.Колеснікова з боку Генпрокуратури здійснювався тиск із метою отримання компромату на міністра МВС Юрія Луценка, першого заступника міністра МВС Олександра Бондаренка, заступника Генпрокурора України Віктора Шокіна, секретаря РНБОУ Петра Порошенка і на мене особисто. Ніяких показів В.Колесніков не дав, хоча щодня знаходився на слідчих діях у ГПУ, які велися під психологічним пресингом.

Цікаво, що Володимир Колесніков не раз фігурував у палких промовах Михаіла Саакашвілі щодо «смотрящих» на Одеський митниці, яких курує Геннадій Романенко, кум головного митника країни доби Януковича Калетніка.

Власне, з Одеської митниці Володимир Колесніков і прийшов на Закарпаття після місячного перебуванні у Запоріжжі: з липня до серпня 2015 року Володимир Колесніков працював старшим державним інспектором відділу митного оформлення №3 митного поста «Білгород-Дністровський» Одеської митниці ДФС. До цього, майже рік він працював на столичній митниці.

Нагдаємо, що вчора Геннадій Москаль закликав прем'єра Володимира Гройсмана звільнити його з посади, і отримав доволі різку відповідь від керівника уряду.

Коментарі

Т
Тьотя

Шо то там не ясно що як у Києві помінявся премєр і він різко хоче піти із обл ради Закарпаття ,скоти яка може бути чесна влада шо то не поділили то точно.

Я
я

краще б голодування об'явив, може хоча б схуд!

Читайте також