Гурт Hudaki виступатиме у Швейцарії на фестивалі закарпатської музики (ФОТО)

5
3

Hudaki Village Band виступатиме у Цюриху.

Женевський Осередок товариства українців у Швейцарії запрошує на фестиваль закарпатської музики.

"Різноманітні етнічні музичні впливи роблять традиційну музику гурту Hudaki Village багатогранною та неповторною. Слов'янська традиція співу, румунські мелодії, єврейські ритми та темперамент ромів злилися в місцеву "перехресну музику" протягом століть мирного співіснування, причому кожен інгредієнт все ще чітко чутний. Яскрава поліфонія та ударні ритми дають нам уявлення про те, що відбувається на весіллях удень та вночі,"- пишуть організатори події.

Концерт відбудеться 18 вересня.


Довідково. «Гудаки» (англ. «Hudaki Village Band») — український фольклорний колектив з села Нижнє Селище, створений у 2001 році. Гурт засновано австрійцем Юрґеном Крефтнером, який одружений з українкою і з 1996 року мешкає на Закарпатті.

Основу репертуару складають автентичні народні пісні та мелодії із навколишніх закарпатських сіл. Учасники ансамблю — переважно аматори. Композиції гурт виконує без партитури, у традиційному стилі, без аранжування, електричних інструментів та спецефектів.

Спочатку Гудаки називали себе гуртом з Мармароша, коллектів не пов'язував себе з Україною. Однак після Революції Гідності в 2014 році, де музиканти заграли перед протестувальниками та поліцією, Гудаки почали демонструвати свою приналежність до вільної України.

Гурт виступав на десятках фестивалів у Європі, включаючи фестиваль Sziget в Будапешті, Fusion та Bardentreffen у Німеччині, KlezMore у Відні, Notes d'Equinoxes Delemont та Festival des 5 Continents у Швейцарії, Respect-Prague, Balkan Trafik Brussels, Les Suds Arles у Франції та багатьох інших.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!
Коментарі

О
Орфограф

...... коллектів ...???

М
музика

уЯВІТЬ СОБІ!

?
?

У Швейцарії фестиваль ЗАКАРПАТСЬКОЇ МУЗИКИ ?

Читайте також