Як пандемія змінила ринок праці в Україні

4
0

Посилення карантину і локдаун вдарили по економіці багатьох країн світу. Україна не стала винятком.

Карантинні обмеження, обов’язкова вакцинація, перехід на дистанційну роботу — ці та інші причини, пов’язані зі світовою епідемією коронавірусу, змінили ринок праці в країні. Як йдуть справи і де шукати вихід, спробуємо розібратися.

Як все починалося

Пандемія внесла свої корективи практично в усі сфери. За прогнозами експертів, якщо ситуація з поширенням вірусу не покращиться, наслідки для світового ринку праці можуть бути гіршими, ніж після економічної кризи 2008–2009 рр.

З введенням на початку 2020 року в Україні жорсткого карантину стрімко почала збільшуватись кількість офіційно зареєстрованих безробітних. Пов’язано це з тим, що дрібні та середні підприємства, не витримуючи конкуренції, були змушені скоротити штати або відправити співробітників в неоплачувану відпустку. Кадри, що опинилися без роботи, змушені були шукати тимчасовий підробіток на фріланс-біржах (наприклад, https://freelance.ua/), вибирати іншу галузь роботи або проходити перекваліфікацію й змінювати спеціалізацію та професію заради стабільного доходу.

Стабілізувати становище та зупинити скорочення робочих місць дала змогу вакцинація та перехід на дистанційну форму праці. Згідно зі статистикою, в 2021 році близько 45 % українських підприємств змогли подолати складнощі, що виникли у зв’язку з епідемією, а 15% заявили про повернення стабільності роботи.

Чого очікувати від 2022 року

Якщо вірити прогнозам, говорити про перемогу над коронавірусом в 2022 році зарано. Імовірно, нову хвилю захворюваності штамом «Омікрон» слід очікувати в середині лютого, наступну аналітики Українського центру охорони здоров’я прогнозують на осінь. Через сформоване становище ситуація на ринку праці залишається складною, а рівень безробіття у цьому році не вийде на допандемічне значення. Однак, експерти впевнені, що в країні зросте ділова активність, отже, виникне потреба в робочій силі, через що з’являться нові робочі місця. Головним критерієм під час вибору роботи залишається офіційне працевлаштування і розмір заробітної плати.

Головні тренди на ринку праці в 2022 році

  • Турбуючись про здоров’я кадрів, все більше підприємств переводять працівників на дистанційну форму праці або гібридний домашньо-офісний формат роботи.
  • Потреба в представниках робітничих і лінійних спеціальностей, а також у досвідчених кваліфікованих кадрах зберігається на високому рівні.
  • Карантинні обмеження та локдаун призвели до того, що попит на ринку праці на працівників, зайнятих в театральній галузі, організації концертів, масових заходів, семінарів зовсім невеликий.
  • Хоча в країні вже досить багато IT-фахівців, попит на таких спеціалістів зростає через глобальний тренд на автоматизацію процесів. Зростатиме й попит на фахівців, які розробляють рішення в галузі фінансових технологій, тому що все більше людей відмовляються від використання паперових грошей з санітарних міркувань і переходять на онлайн-оплату послуг.
  • Стабільно будуть потрібні юристи, економісти та інші класичні професії, які не генерують бізнес, але є необхідною умовою його функціонування.
  • Розвиток ІТ-технологій та автоматизація послуг призводить до того, що попит на фахівців деяких професій йде на спад. Можливо, в найближчому майбутньому з переліку актуальних професій зникнуть касири, охоронці, маркетологи, секретарі, банківські працівники.

Як запевняють експерти: не впадайте у відчай, якщо ваша професія втратить актуальність. Завжди можна перекваліфікуватися і почати будувати нову кар’єру!

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також