Транспортування меблів може знадобитися у різних випадках. Це може бути переїзд, оновлення предметів меблювання, перевезення речей з квартири на дачу та багато іншого.
Щоб уникнути пошкоджень, потрібно відповідально підійти до процесу, врахувати чимало нюансів.
Загальні рекомендації щодо підготовки меблів до перевезення від мувінгової компанії VivaTrans
Головне – перевезення меблів має здійснюватися після ретельного пакування. Усі елементи, які можуть відкритися, впасти, розбитися, мають бути ретельно закріплені. Пропонуємо топ порад від компанії Віва Транс, яка здійснила понад 10 000 транспортувань меблів по Києву та області. Ці поради допоможуть вам підготувати меблі до безпечного перевезення:
- Шафи, столи, комоди, стелажі та інші корпусні меблі потрібно частково або повністю розібрати – це скоротить час на завантаження деталей, а також вартість робіт із перевезення;
- Конструктивні елементи та деталі повинні бути добре упаковані – використовуйте поролон, гофрокартон, повітряно-пухирчасту плівку;
- Обгортайте всі декоративні та навісні елементи, а також фурнітуру стрейч-плівкою. Додатково для упаковки можна використовувати коробки з картону – це дозволить уникнути появи подряпин, потертостей та пошкоджень загалом.
- Обв'язуйте дверцята мотузкою або надійно закріплюйте скотчем.
Порада! При перевезенні м'яких меблів варто їх розібрати. При цьому всі частини з м'якою або декоративною оббивкою необхідно захистити від пилюки та забруднень. Підійде стрейч-плівка. Частини, що труться, обертають гофрокартоном.
Як не заплутатися у великій кількості упаковок при перевезенні меблів?
Якщо відповідально та правильно підходити до упаковки меблів, то може виявитися, що перед вами замість речей – купа коробок та пакетів. Це може призвести до складнощів при подальшому збиранні. Є добрий спосіб уникнути проблем.
Для цього слід частини габаритних меблів, окремі елементи та фурнітуру укладати у коробки, які були заздалегідь підписані. В результаті буде зрозуміло, де і яка деталь і до чого вона відноситься.
Якщо потрібне транспортування меблів, що мають будь-які складові, необхідно упакувати всі ці деталі в коробки. На них потрібно поставити маркування або просто написати, що всередині тендітне, і діяти при транспортуванні потрібно обережніше.
Усі упаковані товари раціонально розподілити у приміщенні у порядку, в якому вони завантажені. Це спростить та прискорить процес завантаження в автомобіль.
У будь-якому випадку найкраще рішення – довіритись професіоналам. По-перше, це зручно. По-друге, нічого не треба робити своїми руками. По-третє, саме компанія-перевізник буде відповідати за безпеку.