Як правильно вибрати окуляри для зору

27
0

Якісний зір — це одна зі складових повноцінного життя людини. При проблемах з зором, люди змушені носити контактні лінзи чи окуляри. Безперечно, першочергова задача окулярів — це корекція зору.

Але, це також стильний та модний аксесуар, який прикрашає та доповнює образ. Тому до його вибору треба поставитися відповідально. Фахівці мережі оптик «Оптика 1st» https://optica1st.ua/ підготували поради щодо підбору приладів, які ефективно коригують зір.

Критерії правильного вибору окулярів

Щоб покращити якість життя, зробити його максимально комфортним, навіть, маючи проблеми з очима, дуже важливо правильно підібрати окуляри. Невірно думати, що подібні аксесуари — це прерогатива тільки літніх людей. Окуляри — це модний тренд сучасності, здатний повністю змінити імідж. Носити їх — це не тільки забезпечити собі щоденну зручність, але й можливість додати певних рис, які покращують зовнішність жінки, чоловіка чи дитини. Розберемося, на що звернути увагу при придбанні оправи та лінз.

Особливості лінз

Перший критерій — це технічні характеристики лінз, саме вони відповідають за коригувальну функцію. Після огляду в офтальмолога, який визначає аномалії заломлення (рефракції) світлових променів в очах, видається рецепт, у якому мають бути такі показники, як:

  • мінусові чи плюсові діоптрії;
  • значення циліндрів (при астигматизмі);
  • відстань між зіницями.

Саме за цими показниками виготовляються лінзи. Не можна підбирати їх самостійно. Тільки лікар, після обстеження на спеціальному обладнанні, в змозі поставити вірний діагноз і рекомендувати лінзи з індивідуальними характеристиками.

Допомога професійного оптика-диспенсера

Після отримання рецепту, треба звернутися до надійної точки реалізації окулярів, лінз та оправ. Професіонали, які мають з цим справу кожен день, підберуть безпечний для здоров'я та зручний аксесуар:

  • для читання;
  • для комп`ютера;
  • для водіїв;
  • з поляризаційним покриттям проти бліків;
  • з сонцезахисним покриттям;
  • з лінзами з ефектом хамелеону та інші.

Також, магазини оптики мають великий асортимент товару з різних матеріалів (скло чи пластик), різних виробників та на різне фінансове становище.

Корисна порада — краще не купувати окуляри в Інтернеті. Вироби з неправильними характеристиками лінз не тільки не покращать, а, навіть, погіршать стан зору. А онлайн, без огляду фахівця, — підібрати правильні параметри просто неможливо.

А що з оправою?

За допомогою спеціаліста в оптиці, можна вибрати оправу, яка максимально пасує до образу та підкреслює риси обличчя. Надає неповторну родзинку та шарм.

Разом з тим, крім естетики важливо звернути увагу на:

  • рухливі та комфортні носоупори;
  • дужки з матеріалів, які не викликають алергію;
  • максимальний огляд без “сліпих зон”;
  • правильна фіксована відстань від ока;
  • щільність тримання на обличчі.

А колір, форма, матеріал, з якого виготовлена оправа, рівень затемнення покриття лінзи та інші естетичні параметри можуть бути будь-якими. І залишаються на вибір людини, яка буде носити окуляри.

Правила догляду за окулярами

Окуляри — це придбання не на один день. Вони будуть у постійному використанні. Тому треба дотримуватися певних нескладних правил експлуатації за аксесуаром:

  1. Ховати після використання у футляр.
  2. Мати м'яку тканину для протирання лінз.
  3. Не класти окуляри лінзами донизу, щоб не подряпати їх.
  4. Не кидати, берегти від ударів та різких рухів.

Але, існують лінзи, які можна тільки мити водою без протирання. Або, змивати не водою, а спеціально призначеною для цього рідиною. Щодо подібних індивідуальних аспектів можна проконсультуватися у фахівця. Який дасть детальні відповіді на всі питання, щодо догляду за лінзами та оправою.

Правильно підібрані аксесуари в мережі оптик «Оптика 1st» додадуть впевненості у собі та дозволять насолоджуватися чітким зображенням навколишнього світу з комфортом!

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також