Як родина проміняла життя в Києві на свіже повітря Закарпаття

11
5

У Євгена Чуприни та його дружини було комфортне житло та престижна робота, але вони пожертвували цим заради екологічно чистих продуктів та свіжого повітря на Закарпатті.

Посада у батька сімействіа була важлива та серйозна, він був головою представництва швейцарського банку в Україні, але у столиці, каже, все дуже набридло.

— Києві ти бігаєш-вирішуєш питання для когось другого. Тут бігаєш івирішуєш питання для самого себе, своєї сім'ї. У якийсь момент все дужесильно набридло в Києві, - розповів журналістам Сегодня Євген Чуприна.

Сім'я оселилась в Ізках, що на Міжгірщині, тут вони почали розбудовувати невелике котеджне містечко. Раніше тут не було ніяких комунікацій, і все починали з нуля. А згодом ризикнули і продали батьківську хату в Кривому Розі і нерухомість в Києві.

Тепер сім'я розповідає, будуватись у Карпатах по цінам виходить дорожче ніж у Києві, адже тут курортна зона.

За рік їм вдалось побудувати 2 котеджі і 2 готельні номери. Працюють тут разом, батько відповідає за злагодженість роботи, а мати з донькою дбають про комфорт і кухню.

— Це складно. На голому ентузіазмі можна працювати місяць-два-три. Але рік -це непросто. Це той випадок, де картинка не зійшлася з дійсністю, -зазначила в свою чергу Анастасія Чуприна.

Кияни зазначають, що гори їх не розчарували, трохи втомили, але і до Києва повертатися не хочуть.

Коментарі

ОР
О Редакции

— Києві ти бігаєш-вирішуєш питання для когось другого. Тут бігаєш івирішуєш питання для самого себе, своєї сім'ї. У якийсь момент все дужесильно набридло в Києві,

В
ВерховинА

Наскуб видно грошенят у представництві швейцарського банку тепер можна і в Закарпатті розбудовувати невелике котеджне містечко.Попробував би на ягодах і грибах построїти.....Пак гори їх не розчарували, трохи втомили.Понаехали.....

Х
Ханига

Маючи в загашнику кошти від швейцарського банку не так то і важко проміняти Київ на Закарпаття. Я б теж залюбки зайнявся таким бізнесом маючи стартовий капітал.

5
567

малый бизнес это большой труд за небольшие деньги (в Украине) и большинство малых бизнесменов не разбираются в менеджменте и не хотят сами работать как во всем мире работают семьями............

5
566

Дом на заднем плане- типичная верховинская безвкусица.

Читайте також