Як силовики на Закарпатті проводять антитерористичні навчання (ФОТО, ВІДЕО)

9
5

У навчаннях беруть участь підрозділи СБУ, Нацгвардії, Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Як зазначають в ДСНС Закарпаття, планові тактико-спеціальні навчання силовиків розпочались сьогодні, 29 травня, на території Перечинського та Великоберезнянського районів.

Масштабні тренування підрозділів СБУ, Нацгвардії, Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку відбуватимуться упродовж двох днів в умовах максимально наближених до реальних з використанням спеціальної техніки та озброєння.

Метою навчань стало удосконалення учасниками практичних навичок проведення контрдиверсійної операції.

Тож спецслужби відпрацювують комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних, розвідувальних заходів із пошуку умовних диверсантів, які за легендою навчань планують вчинити низку терактів на території двох районів.

Пропонуємо переглянути відео, як саме проходять Антитерористичні навчання спецслужб.


Нагадаємо, раніше Mukachevo.net писало, що СБУ проведе на Закарпатті антитерористичні навчання.

Коментарі

С
Спринтер

Да уж . .. был вчера в главной роли по отработки антитеррора в Мукачево ..

М
мукачівець

силовики..клоуни-гниловики

Б
барсук

снимать и монтировать могут, работать - нет

П
Правдоруб

Повна фигня. Просирання грошей платників податків.

Х
Хто

А яке право вони мають розмовляти з водієм? Хто вони такі? Тільки поліція може остановити, з причиною зупинки. У нас в області Слава Богу не антитерорестична операція що воєні мають право зупиняти і розмовляти

Читайте також