Як вибрати камеру спостереження

9
0

Вам знадобиться час для того, щоб зрозуміти, за що відповідає кожна функція і який пристрій вам підійде найбільше.

Якщо ви хочете використовувати відеомоніторинг, то можете вибирати серед таких систем, як:

  • Цифрові.
  • Аналогові.

Камери спостереження і записуючі пристрої мають безліч різних функцій, і, крім того, на ринку представлені різні типи моделей пристроїв.

В даний час цифрові IP і аналогові системи TurboHD не відрізняються один від одного за можливостями. Переважна більшість IP-камер мають функцію PoE, яка забезпечує живлення камери через кабель передачі даних. Однак отримати той же ефект з аналоговими камерами не проблема, за винятком того, що вибір камер буде трохи менше.

Внутрішні камери

Внутрішні приміщення, як правило, менше, а камера знаходиться близько до об'єктів. У цьому випадку варто звернути увагу на кут огляду камери. Об'єктиви 2,8 мм в залежності від підключеного матриці працюють в полі зору від 90 до 110 градусів. Чим більше об'єктив, тим вже кут огляду. Залежно від того, що ви хочете: докладне зображення або просто попередній перегляд, вам необхідно вибрати дозвіл камери. Хороша якість зображення може бути отримано з камер з роздільною здатністю 4 мегапікселя і більш, але це залежить від багатьох факторів. Чим більше кількість мегапікселів, тим чіткіше зображення, а самі елементи стають більшими і, отже, ще більше помітніше.

Також важливо, на якій відстані камера може бачити в темряві. Залежно від цього потрібно вибрати модель з відповідною ІК-підсвічуванням. Стандартні камери охоплюють діапазони до 15, 30, 40 метрів і більше. Також варто перевірити, чи передбачений SmartIR. Завдяки цій технології рівномірно висвітлюється все зображення. У старих камерах промінь прямував по центру, що приводило до недоекспонірованность країв області і переекспонування центру.

Зовнішні камери

Аналогічно підбираються камери, які будуть розташовані зовні. Однак слід також пам'ятати про клас герметичності пристрою. Камери відрізняються ступенем захисту від погодних умов.

  • Клас IP65 забезпечує базовий захист від струменів води.
  • Клас IP66 - від потоків води.

Зовнішні камери також часто знаходяться далеко від місця спостереження. Залежно від необхідної якості зображення слід правильно підбирати об'єктив і дозвіл, щоб навіть у разі використання зуму була отримана необхідна видимість. Якщо на об'єктив падає сильне світло, то варто переконатися, що камера має WDR 120 дБ або, по крайней мере, цифровий WDR, що автоматично зменшить перетримані області.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також