Як вибрати надійний криптообмінник? Параметри, які потрібно врахувати насамперед

14
0

В епоху глобальної цифровізації вже нікого не здивуєш пропозиціями про купівлю та продаж криптовалюти.

Високий попит на цифрові активи обумовлений економічною нестабільністю у низці країни, різкими коливаннями курсів валют та їх тотальним знеціненням. Все це змушує інвесторів шукати альтернативні джерела заробітку.

На сьогоднішній день крипта переживає справжній бум. Досвідчені трейдери купують і накопичують цифрові активи, сподіваючись на зростання їхньої цінності та вигідний обмін. Для того, щоб купити тезер за долари, в Києві необов'язково вдаватися до послуг криптовалютних бірж. Це вкрай незручно, до того ж займає багато часу. Можна скористатися онлайн-обмінниками. Це спеціальні послуги, що дозволяють швидко обмінювати криптовалюту на фіатні засоби (і навпаки).

Критерії вибору криптообмінника

Щоб вигідно купити або продати цифровий актив, необхідно знайти зручний та надійний обмінник. При цьому слід враховувати такі параметри:

Обмінний курс. Ключовий критерій, від якого залежить користь користувача. У процесі вибору обмінника важливо зберігати пильність і холодний розум. Не варто довіряти пропозиціям, які значно відрізняються від середніх по крипторинку. Це мінімум – підозріло. Найкраще вибирати обмінник із адекватним ринковим курсом.

Комісії. Усі без винятку обмінники стягують невелику плату за послуги. Як правило, її розмір коливається в діапазоні 2-4% суми угоди. Багато обмінників закладають розмір комісії на курс. Для отримання максимальної вигоди слід вибрати обмінник з найменшим розміром комісії.

Валютні пари. Вибираючи обмінник, слід звернути увагу до вибір пар для обміну. Чим їх більше, тим краще. Великий вибір валютних пар дозволить уникнути проміжних транзакцій та заощадити кошти на сплаті комісій.

Ліміти. Якщо ви плануєте провести серйозну угоду на велику суму, наперед уточніть мінімальний та максимальний ліміти на сайті обмінника. Цілком можливо, що велику суму доведеться розбивати на кілька операцій.

Необхідність реєстрації. Не всі криптообмінники вимагають створення облікового запису користувача. Багато хто дозволяє здійснювати транзакції анонімно. Для цього достатньо вказати валютну пару, суму та сплатити заявку. Провести угоду можна протягом 15 хвилин. Іноді реєстрація на сайті обмінника дозволяє суттєво розширити функціонал сервісу.

На відміну від інших способів здійснення транзакцій з криптовалютою онлайн-обмінники забезпечують абсолютну безпеку та прозорість угод. Вони не вимагають розкриття конфіденційної інформації та верифікації особистості. Потрібно лише сформувати заявку та сплатити її, попередньо вказавши пару для обміну та суму переказу.

Особливості вибору криптовалютного обмінника

Перш ніж купувати, продавати або обмінювати цифрові активи, необхідно уважно вивчити сайт. Якщо вас щось бентежить, варто відразу ж поставити питання службі підтримки, щоби все з'ясувати.

Безпека, анонімність, приватність та прозорість – головні засади роботи криптообмінників. Переконайтеся, що сервіс дотримується цих принципів, перш ніж починати співпрацювати з ним.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також