Пробірка – один із “головних героїв” будь-якої лабораторії. З їхньою допомогою проводять десятки різних досліджень, цінність цього лабораторного посуду важко переоцінити.
Сьогодні пробірки стали потрібні і в естетичній медицині, для проведення так званих ін'єкційних процедур краси. Різноманітність сучасних видів пробірок справді дивує, тому давайте розберемося, як вибрати і де лабораторні пробірки купити в Україні за оптимальною ціною.
Вибираємо лабораторні пробірки для лабораторії
Розділимо всі лабораторні пробірки за ключовими критеріями, щоби визначитися з вибором було простіше.
Тип:
- Звичайні – для простих досліджень;
- Вакуумні – з різними наповнювачами, що визначає вид дослідження. Наповнювачу відповідає певний колір кришки пробірки, що впорядковує роботу лабораторії і виключає плутанину;
- "Фалькон" - стійкі одноразові судини конічної форми, що використовуються для мікробіологічних, вірусологічних, імунологічних, хімічних досліджень;
- Мікропробірки – невеликі одноразові пробірки до 2 мл, використовуються для забору капілярної крові, проведення ПЛР-тестів, хімічних досліджень;
- Кріопробірки - термостійкі пробірки для тривалого зберігання та транспортування біологічних, хімічних зразків, найдорожчий варіант.
Матеріал:
- Скляні – довговічні, можна стерилізувати, використовуються в обмеженому переліку гематологічних досліджень, застарілий варіант;
- Полімерні (полістирол або поліпропілен) – сучасний тип пробірок, частіше одноразові без можливості автоклавування, величезний діапазон діагностичних можливостей.
Мікробіологічний статус:
- Стерильні – для виконання гематологічних, імунологічних, біологічних тестів;
- Нестерильні – для процедур з біорідинами, що не потребують стерильності.
Об `єм:
- 1,5мл;
- 3,0 мл;
- 4 мл;
- 5 мл;
- 7 мл;
- 8 мл;
- 10 мл та інші варіанти.
Перед тим, як купити лабораторні пробірки, важливо визначитися з їх оптимальним розміром/обсягом. Це дозволить спростити роботу персоналу та покращити якість діагностики.
Інші параметри:
- Наявність градуювання;
- Наявність поля для запису;
- Тип дна;
- Тип кришки;
- Фасування та інше.
У більшості випадків все це - фактори зручності для фахівців з лабораторії. Підбирати пробірки за цими параметрами варто, виходячи з типу обладнання, специфіки діагностики тощо.
Де лабораторні пробірки купити за вигідною ціною?
Лабораторні пробірки купити в Україні можна в СТАРЛАБ. Ця компанія пропонує оптові ціни на лабораторні розхідники високої якості (США, Німеччина, Китай, Японія).
СТАРЛАБ гарантує швидку доставку до будь-якого регіону України, а також високий рівень сервісу для кожного клієнта. На сайті СТАРЛАБ можна вибрати потрібні лабораторні пробірки, використовуючи зручний фільтр, а також оформити замовлення онлайн.
Щоб отримати консультацію або поставити запитання про співпрацю, зв'яжіться зі спеціалістом СТАРЛАБ за телефоном +38-044-490-35-30.