Як вибирати ортопедичне взуття для дітей

30
0

Щоб зробити правильний вибір при покупці, потрібно знати безліч важливих нюансів.

Відомо, що дитяче ортопедичне взуття повинно бути зручним. У переважній більшості випадків... Навіть якщо воно призначене за медичними показаннями для виправлення деформації. І вже, тим більше, якщо це повсякденна модель, наприклад кросівки, або черевики, або туфлі. І все ж є деякі ознаки, за якими ви зробите правильний вибір:

  • дитина не втомлюється у новому взутті,
  • наявна ефективність при носінні і роботі над деформацією,
  • ви підібрали вірний розмір,
  • ви купили взуття, призначене коригувати конкретну деформацію у конкретної дитини,
  • конструкція взуття продумана з точки зору ортопедії.

Ніжки втомилися? Це не ваше взуття!

З якою б метою не купувалося ортопедичне взуття для дітей, воно не повинно спричиняти серйозний дискомфорт. У черевиках, чи кросівках, чи сандалях дитина не повинна відчувати скутість. Якщо втомлюються ніжки від тривалого ходіння, якщо не зручно займатися звичними дитячими справами - грати у наздоганялки, стрибати, досліджувати знайомий парк і відкривати там потаємні місця, - це не те взуття, яке підходить дитині.

Ефективність - це важливо

Власне, сама покупка обумовлена ефективністю, і неважливо, взуття коригувальне або профілактичне. Отже, якщо у новому взутті постановка стопи правильна, ніжка розташована рівно щодо підлоги і не завалюється а ні всередину, а ні назовні, хода дитини не змінилася в гіршу сторону - ви зробили правильний вибір.

Невірно підібраний розмір може все зіпсувати

Взуття на виріст - ведмежа послуга. Запам'ятайте, будь ласка: різниця у довжині устілки і довжині стопи не повинна перевищувати 1,1 см. Взуття з більшим запасом наробить ще тих бід – у дитини, можливо, буде клишоногість або вона буде "загрібати" носами. А все тому, що хода підлаштується під зовнішній фактор - занадто великий розмір - і, компенсуючи незручність, зміниться. Ефективність переступить негативну оцінку.

Деформації бувають різні

Плоскостопості належні одні конструкції, варусній постановці стоп - зовсім інші. Декому необхідний супінатор, а декому - протипоказаний. При покупці обнови важливо орієнтуватися не на досвід інших, а брати до уваги конкретно свою ситуацію.

Ортопедичні нюанси

Є ряд критеріїв, які прийняті для правильного ортопедичного взуття:

  • у міру жорсткий задник (причому зовсім не завжди обов'язково високий),
  • супінатор поздовжнього і поперечного зводу стопи (якщо необхідно за показаннями),
  • широка носкова частина - настільки, щоб можна було вільно поворухнути пальцями,
  • наявність у конструкції каблука або підвищення в районі п'яти - для амортизації,
  • якщо присутні фіксатори, вони повинні фіксувати взуття в декількох місцях, надійно і міцно, проте не сковуючи ногу.

Купуйте якісне взуття!

Сьогодні, щоб купити ортопедичне взуття для дітей, потрібно діяти обачно. Поперше, тому що потрібно вміти відрізнити якісне взуття від неякісного. А подруге, тому що сьогодні на ринку дитячого взуття представлено таке засилля моделей, які претендують, за обіцянками продавців, на статус ортопедичних, що складно визначити, яка саме модель підходить у вашому конкретному випадку. До того ж різні люди можуть вкладати різний зміст у саме розуміння орто взуття.

В інтернет-магазині olvi.ua дитяче ортопедичне взуття є у ретельно відібраному асортименті, для всіх сезонів, розділене на категорії, в залежності від медичних показань. У наявності як лікувальнокорегувальне, так і профілактичне повсякденне. Досвідчений, менеджер проконсультує покупця з будьякої моделі, виходячи з рекомендацій лікаряортопеда і вимог до взуття, яке належне для носіння саме вашій дитині.

Наше взуття рекомендують ортопеди, радять батьки, люблять діти... Чекаємо вас за обновами!

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також