Як взяти терміновий мікрозайм за допомогою zaimitut

22
0

Його можна отримати, не виходячи з дому, просто скориставшись сайтом.

Мікрокредитні організації зараз популярні і часто зустрічаються, оскільки позики (маловідомі кредити онлайн) почали користуватися попитом серед людей. Чому?

Суть полягає в тому, що гроші в такому випадку можна отримати відразу, без зайвих документів, додаткових довідок і витрати часу. Найзручніший вид - позика на карту терміново.

Важливо пам'ятати, що перед тим, як вибирати організацію, правильним рішенням буде перевірити, чи є така МФО в реєстрі НБУ. Це допоможе убезпечити себе в разі недотримання норм закону зі сторони компанії.

Якщо ж ситуація змусила взяти мікропозику, потрібно бути дуже уважним перед укладенням договору. Потрібно читати всі умови, навіть зазначені дрібним шрифтом з огляду на те, що людина несе відповідальність за свої дії і підпис, поставлений на договорі. Договір підписується тільки в тому випадку, якщо всі умови зрозумілі і немає додаткових питань.

Які важливі моменти слід враховувати

Мікрофінансові організації не так серйозно ставляться до прострочень, оскільки через високі процентні ставки і штрафи за несвоєчасне внесення коштів вони збільшують свій дохід. У разі виникнення такої ситуації можна продовжити термін погашення боргу, але за окрему плату. Це все може призвести до додаткових витрат, які можуть бути навіть більші за суму позики.

Через несвоєчасну оплату можна статися:

  1. погіршення своєї кредитної історії. Надалі, це може позначитися на можливості взяти кредит в банку під низький відсоток протягом певного періоду часу.
  2. розгляд з судовими приставами, після чого може бути накладено арешт на нерухомість, майно та рахунки.
  3. тероризування боржника та його сім'ї постійними телефонними дзвінками від колекторів.

Онлайн-сервіси

Сервіс zaimitut дає можливість ознайомитися з усіма доступними МФО та умовами мікрокредитів. За допомогою зручного агрегатора можна порівнювати умови, терміни, процентну ставку і віддати перевагу певній компанії.

Все вищесказане можна звести до одного - якщо потрібні гроші в кредит без перевірки кредитної історії, то краще за все не поспішати, не приймати поспішних рішень. Оцінка всіх пропозицій буде хорошою можливістю знайти для себе найкращі і прийнятні умови. Мікропозики можуть бути дійсно корисні, але все, звичайно ж, залежить від цілей і ситуації.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також