Якісний спецодяг за доступними цінами

16
0

Вибір спецодягу – справа складна і відповідальна, оскільки мова йде про безпеку в роботі, захист співробітника від впливу зовнішніх факторів, від нього залежить рівень працездатності.

Виробник «Спецназ» пропонує у продаж вискокоякісний спецодяг європейських виробників: «Ardon», «FreeWork», здійснює продаж робочого одягу будь-якого розміру.

Якісний одяг – продуктивна безпечна робота

Коли мова не йде про імідж, а на першому плані стоїть безпека, віддати перевагу необхідно спецодягу, пошитому з якісних матеріалів, які здатні забезпечити захист працівника на виробництві, зводячи до нуля вплив шкідливих речовин.

Серед широкого модельного ряду представлено одяг, стійкий до вологи та хімікатів, зокрема:

  • для робітників СТО і автомийок;
  • охоронців;
  • мисливців і рибалок;
  • зварювальників;
  • співробітників сільськогосподарських та аграрних компаній;
  • робочих харчової, хімічної, гірничодобувної, будівельної промисловості.

Комфорт і безпека

Робоча форма розроблена і пошита у відповідності до техніки безпеки, прийнятої в тій чи іншій галузі: медперсоналу, працівників закладів громадського харчування, охоронців та ін.

Розробка здійснюється з врахуванням спеціальних нормативів та для досягнення максимального показника надійності захисту людини, зокрема наявні світловідбиваючі смуги, використовується непродувна тканина на роботи відкритому просторі, стійка до впливу хімікатів для роботи на підприємствах, вологонепроникна, стійка до лакофарбової продукції, наприклад, для роботи на СТО.

В каталозі магазину «Спецназ» представлений одяг у широкому модельному ряді, розмірній сітці, який гарантовано забезпечить безпеку і комфорт його використання. Оптові поставки та роздрібний продаж – умови співпраці можна обговорити з менеджером. У будь-якому випадку ціна є доступною. Гарантована якість товару – є підтвердженням того, що одяг створений, аби забезпечити персонал від негативного впливу різних зовнішніх факторів. Якщо серед запропонованого товару замовник не знайшов відповідного, можна скористатись послугою індивідуального пошиття з використанням фірмових логотипів. Виробник і постачальник надає широкі можливості вибору спецодягу, піклуючись про здоров’я кінцевого споживача, як і власний імідж, відкритий до співробітництва на постійній основі. При покупці можливий самовивіз та доставка в будь-яке місто.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також