У будь-якій домашній аптечці необхідно мати жарознижувальні та знеболювальні препарати.
Дуже зручно, коли одні й ті ж таблетки втамують біль та знизять температуру тіла під час хвороби. На https://apteka911.ua/ua/drugs/ibuprofen-d1099 можна дізнатися про найбільш популярний препарат. МІС «Аптека 9-1-1» дозволяє ознайомитися з інструкцією та замовити ліки в найближчих аптеках за прийнятною ціною.
При яких станах застосовують Ібупрофен
Цей препарат діє м’якше, ніж Німесил, має менше побічних ефектів. Під час його застосування можна знизити температуру при простуді, позбутися болю в м’язах, припинити запалення в різних тканинах організму.
Ліки дозволено застосовувати навіть дітям. Спеціально для маленьких пацієнтів випускаються таблетки, що містять 150-200 мг діючої речовини. В крайньому разі можна надламати таблетку 400 мг надвоє. Хоча Ібупрофен дещо повільніше починає діяти (на 15-20 хвилин пізніше, ніж Німесил), його можна застосовувати при ГРВІ.
Зараз виробники фармацевтичної продукції випускають ліки на основі ібупрофену в різній формі: таблетки, м’які капсули, порошки для суспензій. Це дозволяє зручно використовувати його за необхідності. Звісно, як і кожен медичний засіб, препарат має побічну дію, яку треба розглянути докладно.
Побічна дія Ібупрофену
При помірному споживанні та дотриманні дозування, негативні реакції з боку організму майже не виникають. Якщо ж препарат приймається безконтрольно, тоді можливі такі побічні ефекти:
- розлади в роботі шлунково-кишкового тракту;
- здуття живота;
- закрепи;
- запаморочення в голові;
- відчуття важкості;
- шум у вухах тощо.
Попередньо приймання ліків узгоджують із фахівцем. Значна частина побічних реакцій стосується ШКТ, тому Ібупрофен не призначають вагітним жінкам чи людям похилого віку. Крім того, необхідно контролювати стан печінки та нирок при лікуванні Ібупрофеном. Якщо є печінкова чи ниркова недостатність, тоді ці ліки не призначають. Щоб негативні реакції були менш вираженими, препарат чергують з парацетамолом.