Інтер-Каштан запрошує на роботу працівників

44
4

Одне з найпотужніших підприємств Закарпаття "Інтер-Каштан", що спеціалізується на розробці сучасних, стильних та практичних меблів запрошує в свою команду працівників.

– Інновації, увага до деталей, командна робота, любов до природи, контроль якості – це Інтер-Каштан. Наша діяльність базується на контролі якості, високій технологічній ефективності, інноваціях та дотриманні міжнародних правил та стандартів. Ми підтримуємо ініціативу людей і працюємо в команді для досягнення спільного результату. Тому прагнемо створити конструктивне та позитивне робоче середовище, яке стимулює до праці, приносить задоволення, продуктивність та можливості для особистого та професійного розвитку. Пропонуємо роботу на посаді – оператор деревообробних верстатів та інші, – інформують в компанії.

– Ми пропонуємо гідні умови праці, достойну заробітну плату та дружній колектив. Інтер-Каштан не тільки створює екологічно чисті комплектуючі для меблів, а й дбає про навколишнє середовище. Ми працюємо за новітніми технологіями з дотриманням усіх сучасних стандартів. Ми працюємо так, щоб мінімізувати споживання сировини та кількість відходів у наших офісах та виробничих центрах, – наголошують в компанії. – Дослідження, технологічні розробки, інновації та дизайн – це основні напрями нашої промислової культури. У Інтер-Каштані ми розробили унікальну культуру деревообробки. Деревина – це живий матеріал, який потребує особливої уваги та вміє працювати. З моменту свого заснування компанія об'єднала якість та інновації з кращими дизайнерськими рішеннями. Завдяки нашій промисловій культурі та загальній природі виробництва, де досвід та ноу-хау поєднуються у виробничих процесах з метою створення нових промислових технологій, що підвищують точність та якість, ми максимально оптимізуємо використання матеріальних ресурсів та не забуваємо про продуктивність. Деревина та технологія її формування утворюють захоплюючий альянс. Якщо ви прагнете працювати та розвиватися разом з нами тоді ми чекаємо на вас. 

Коментарі

А
Ахах

напишить яка зарплата

Р
Редакція

Подивіться на їхньому сайті та на презентаційному відео

М
Мукачівець

Цікаво, яким це чином цей ІнтерКаштан дбає про навколишнье середовище?

К
Кор

Зарплата яка?

Читайте також