Інтрига у боротьбі за виживання: Закарпатський «Минай» здолав «ЛНЗ»

19
0

У суботу, 23 березня, у рамках 17-го туру УПЛ ЛНЗ приймав Минай. Матч завершився перемогою гостьової команди з рахунком 2:1.

ЛНЗ на правах господаря зустрічі більше володів м'ячем, але абсолютно нічого не міг вичавити з цієї статистичної переваги. Закарпатці ж навпаки, діяли другим номером та очікували на свій шанс.

На 33-й хвилині Тимур Кораблін вивів Минай уперед. 22-річний футболіст відзначився із передачі Артура Ременяка. У другому таймі Денис Устименко подвоїв перевагу своєї команди з пасу Владислава Семотюка. Наприкінці матчу «ЛНЗ» зусиллями Арада Бара забив свій єдиний гол у поєдинку.

У підсумку "Минай" здобуває свою першу виїзну перемогу у цьому сезоні. Після 21-го туру УПЛ ЛНЗ посідає восьме місце з 25 балами, а Минай йде на 16-му місці, набравши 13 очок. Ще далеко не все втрачено у боротьбі за виживання.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.