IP-телефонія – найкраща альтернатива АТС?

33
0

Для будь-якого бізнесу важливо завжди залишатися на зв'язку зі своєю цільовою аудиторією та партнерами. IP-телефонія робить ваш офіс мобільним: дозволяє приймати дзвінки й вести переговори навіть поза офісом.

Більшість українських фірм вже давно підключили цю послугу від мобільного оператора Київстар та змогли оцінити її переваги перед звичайною міською АТС.

У цій статті ми поговоримо про плюси впровадження SIP-технології, зокрема, для малого і середнього бізнесу.

Переваги IP-телефонії перед АТС

IP-телефонія в Україні – одна з найпопулярніших послуг для бізнесу, причому незалежно від масштабу підприємства. Підключити IP-телефонію раціонально навіть невеликим онлайн-магазинам, щоб залишатися на зв'язку з клієнтами всюди, де є інтернет-покриття

Крім того, ви спокійно можете дзвонити за кордон. Тарифні плани вказані на офіційному сайті Київстар.

Дзвінки шляхом SIP-технології відбуваються через інтернет, тому вона вважається чудовою альтернативою стандартній АТС. По-перше, не завжди є можливість підключити міську лінію, а, по-друге, при переїзді в інший офіс за вами залишається той самий номер. Це позбавляє адміністрацію компанії від зайвої роботи: розсилати новий телефон клієнтам, змінювати контакти на офіційному сайті та в соціальних мережах. Партнери та клієнти завжди зможуть вам додзвонитися, навіть якщо вони користувалися вашими послугами або товарами давно.

За допомогою IP-телефонії офіс стає мобільним, що в нинішніх реаліях необхідно для більшості бізнес-ніш. Кількість ліній зв'язку та міських номерів в такому форматі необмежена. Це дозволяє підприємцям постійно розширювати відділ продажів.

Підключення не вимагає дорогого устаткування: потрібні комп'ютер, гарнітура (вони є в кожному офісі) або USB-телефон / спеціальний IP-телефон. З огляду на те, що набір техніки мінімальний, то й бюджет вкладень буде невеликим.

Як підключити послугу від Київстар

Послугу IP-телефонія для офісу можна підключити в офіційних магазинах Київстар. Менеджери зорієнтують вас по тарифам, необхідному обладнанню та іншим технічним питанням. Процедура оформлення максимально коротка.

На сайті компанії розміщено інструкцію, яка просто та дохідливо пояснює, як швидко налаштувати зв'язок, щоб дзвонити. Правила набору номерів такі самі, як при дзвінках зі звичайної стаціонарної лінії. Тарифікація посекундна, що дозволяє економити гроші.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також