Іршавщина будує школи і санаторії

12
0

Олег Гаваші продовжує інспектувати райони

Голова облдержадміністрації Олег Гаваші продовжує інспектувати райони. У четвер керівник краю відвідав Іршавщину. Проінспектував, як виконується соціально-економічна програма розвитку району, чим живуть його мешканці та ознайомився з ходом будівництва соціальних об’єктів.

Зокрема, Олег Гаваші зустрівся з очільником Всесвітньої організації “Блага вість”, видавцем Гансом-Йоахимом Вінтергофом і подякував йому за допомогу, яку надає ця організація закарпатцям. “Блага вість” вже не один рік проводить на Закарпатті благодійну діяльність, зокрема опікується дітьми з багатодітних сімей. На Іршавщині під їхньою опікою протитуберкульозний диспансер, школи-інтернати в Імстичеві та Ільниці, а також дитячий будинок сімейного типу “Вефиль” у Великому Раковці. За словами Ганса-Йоахима Вінтергофа, нині благодійники готують технічну документацію на будівництво оздоровчої бази для людей з обмеженими фізичними можливостями, похилого віку та дітей із малозабезпечених сімей в с. Собатино. Оздоровлення буде безкоштовним. До речі, цього дня одразу 200 дітей із с. Лисичево отримали пасхальні подарунки від цієї організації.

Голова облдержадміністрації також ознайомився з ходом будівництва школи І-ІІІ ступенів у с. Заріччя і загалом залишився задоволений темпами та якістю робіт. Планується, що новий навчальний рік зарічанські діти розпочнуть уже в новій школі, тож обласна влада й надалі сприятиме будівництву цього закладу.

Інший об’єкт, який відвідав голова облдержадміністрації, – школа І-ІІ ступенів у с. Луково. Зводити її розпочали у листопаді минулого року. На це у 2006 році виділено 700 тисяч гривень, майже третина з яких із обласного бюджету, решта – за рахунок субвенції з держбюджету. Цьогоріч за рахунок субвенції на будівництво школи передбачено ще півтора мільйона гривень.

Відтак Олег Гаваші відвідав санаторно-туристичний комплекс “Боржава” у с. Довге. Кошторисна вартість проекту становить близько 15 мільйонів гривень. Комплекс розрахований на 116 місць. Нині тут проводиться капітальний ремонт. Котеджне містечко вже майже готове. До кінця року планується збудувати відкритий басейн. Олег Уваров, господар цього комплексу, має великі і дуже цікаві плани щодо його розбудови: зокрема планує відновити занедбану вузькоколійку від Довгого до Броньки, побудувати свій міні-діснейленд, конезавод тощо. Судячи з планів, «Боржава» має стати одним із найцікавіших санаторно-туристичних об’єктів краю.

Повідомили з управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також