Іштван Грежа повернувся: Угорщина передала Закарпаттю вакцин на 5 млн гривень (ФОТО)

9
3

На Закарпаття доставили чергову партію вакцин у вигляді гуманітарної допомоги від уряду Угорщини. Цього разу це понад 10 000 доз 4-компонентної вакцини проти дифтерії, правцю, коклюшу та епідемічного поліомієліту.

Медичні препарати передали Закарпатській обласній організації Товариства Червоного Хреста України. Загальна вартість партії біля 5 мільйонів гривень.

Іванна Сабо, голова Закарпатської обласної організації Товариства Червоного Хреста України зазначила, що після проходження митного оформлення вакцину передадуть в обласну інфекційну лікарню для подальшого розподілу по районах.

Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайла зауважив, що ця подія підвтерджує, що Угорщина є хорошим сусідом, яка вкотре простягує дружню руку допомоги Україні.

Вантаж на КПП "Тиса" урочисто передав закарпатцям Іштван Грежа - уповноважений міністра, відповідального за розвиток співпраці Сабольч-Сатмар-Березької області та Закарпатської області, а також координацію програми розвитку дитячих навчальних закладів Карпатського басейну. Він вперше знову приїхав на Закарпаття після тривалої перерви.

- Це вже четверта партія вакцин передана урядом Угорщини Україні. Я вже багато разів наголошував, що така гуманітарна допомога спрямована не тільки для угорців Закарпаття, а й представникам інших національностей, адже охорона здоров’я однаково важлива для всіх, – наголосив Іштван Грежа.

Уповноважений угорського уряду зазначив, що має намір продовжувати свою роботу і надалі зміцнювати стосунки між Україною та Угорщиною.

Коментарі

(
(•_•)

Шонi, ти хотiв напистати ,- ож де з ФЕКАЛIЯМИ карпатська сiч та нацiональна дружина !? Пройде час i на цю х€рню нацioналiстичну... за вигук гасла « слава украiнi “ -на пiвднi та сходi Укр. будуть бити в писок , рокiв через 5/7 рокiв..на все свiй час !

B
betonus

А де є наша славна Окраїна, чим вона нам помагає? Хто дбає про наш край, того й складовою частиною мало би бути.

Ш
Шоні

Но се повний п..ц!Де патріоти?Де Карпатська Січ,де Вовкунич із своюв шоблув!?А “Національні дружини” з факелами!? Націю підсаджують на мадярську голку!

Читайте також