Історичні кадри: як зводились мости над Латорицею у Мукачеві (ФОТО)

17
1

На архівних світлинах угорських фотографів ще дерев'яні та залізний мости через Латорицю початку ХХ століття.

Історичні світли представлені на виставці з фондів Мукачівського історичного музею - “Мукачево в старих листівках", які відкрилась вчора з нагоди Міжнародного дня музеїв та Днів міста Мукачева у Замку Паланок.

На архівних листівках зображені різні конструкції мостів через Латорицю у період з 1903 по 1940 роки. Це перші дерев'яні та залізний мости. 

Історичні світлини розміщені у такій послідовності: дерев'яні мости (1903, 1905 рр.), залізний (2 фото - 1915 р., 1940 р.). 


Дивіться також, як виглядало Мукачево на листівках 40-х років

Коментарі

В
Василь

Тэээк... Разом: 37 років. Мінус 5 років на війни-революції,мінус 18 років перебування Мукачево в складі Чехословаччини...залишається 14 років. За ці 14 років мадярами побудовано 4(чотири) моста - найскладніших інженерно-технічних споруд. Це тільки на одному місці бо вимоги часу змушували перебудовувати морально і технічно застарілі конструкції,розвивати логістику,транспортну інфраструктуру...А тепер питання: що побудовано рогатими сільськими злодіями за 26 років окупації влади в Варошi? А що - навпаки - розграбовано? Мукачево в 2017-му році не зможе навіть повторити досягнення мадьярських інженерів 1903 р .: немає ні ресурсів ні фахівців: ресурси розграбовані рогатими скотами,фахівці вбиті цим сучьим режимом сельских виродків.

Читайте також