Юна закарпатка перемогла на всеукраїнському турнірі з тенісу

9
0

З 23 по 27 червня у Львові проходив всеукраїнський турнір з тенісу І категорії «Кубок ВАТ «Іскра»».

Серед 70 тенісистів із різних міст України було і 5 вихованців Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
Змагання проводилися у двох вікових категоріях: серед хлопців і дівчат до 12 та 14 років.

Найкращий результат показала й стала абсолютною чемпіонкою серед  дівчат до 12 років ужгородка Тетяна Дичка — вона зуміла вибороти перемогу і в одиночному, і в парному розрядах.

Спершу у фіналі Тетяна здолала львів’янку Анастасію Якубечко, а  відтак і в парі з киянкою Анастасією Чигирик виборола перше місце. Ще один вихованець ЗОДЮСШ Давид Андрусь у парних змаганнях став другим (хлопці до 12 років), а Олександр Дупин — третім в одиночному розряді. Опісля він же переміг у парі разом з донеччанином В’ячеславом Белінським серед хлопчиків до 12 років, пише Семен Михвйлик, газета "Новини Закарпаття"