Юні пластуни з Мукачева та Ужгорода підкорили Пікуй (ФОТО)

9
2

Свій перший недільний ранок, 4 вересня, мукачівські пластуни спільно з ужгородськими відзначили мандрівкою.

Як розповідають організатори, у ній взяли участь 30 учасників: 19 новаків і 6 гостей, 5 братчиків та сестричок, серед них також комендант ст. пл. Василь Карабин, бунчужний ст. пл. Микола Міщенко, хорунжими на мандрівці були Міщенко Юлія та Кость Олександра.

Гора Пікуй - найвища вершина Львівської області, яка сягає 1408 м і належить до Карпатського водороздільного хребта, що розділяє басейни річок Тиса і Дністер. Пластунам вдалося подолати увесь цей довгий шлях і підкорити свою першу гірську вершину. Там, на самісінькій верхівці, відбулося урочисте відкриття. Усі учасники мандрівки, перебуваючи на вершині гори Пікуй, змогли помилуватися неповторними краєвидами величних Карпатських гір, а також переконатися у тому, що завдяки спільним зусиллям, взаємодопомозі і взаємопідтримці можна подолати будь- які перешкоди. Веселий сміх і фото на згадку, пісні та ігри у дружньому колі - усе це залишиться в спогадах про гору Пікуй.

Кожен з учасників здобув безцінні знання і навики у мандрівництві. Завершилася мандрівка на Пікуй, насичена подіями, яскравими враженнями, новими знаннями і вміннями. Але для кожного новака, кожного справжнього пластуна мандри тільки починаються, адже треба ставати щораз кращими.

Коментарі

5
55

юні бандерасти треніруються ноги робити з украйни після очередної зміни власті

1
1

Молодці!!!

Читайте також