Іван Бровді зустрівся з талановитими дітьми Виноградівщини (ФОТО)

9
0

Цього вівторка виставковий зал "Імпасто" наповнився допитливими дитячими поглядами. Учні Виноградівської школи мистецтв імені Бели Бартока разом з молодими викладачами Гаврило( Шаркадій) Маріанни Василівни та Добош Діани Олександрівни завітали на зустріч з відомим майстром пензля, народним художником, скульптором Іваном Бровді, персональна виставка якого проходить у цьому залі.

Діти мали унікальну можливість поспілкуватися з людиною, яка все своє життя присвятила мистецтву. Тому розповідь про життєвий і творчий шлях  Івана Васильовича слухали, затамувавши подих.  Як, зрештою, і  про історію створення кожної картини,  навики і секрети мистецтва, про завдання людини, котра хоче стати художником - про це  і ще багато неймовірного почули від  досвідченого майстра.

Щиро раділо серце митця, світилися очі в такі миті, адже кожна дитина, яка вийшла з галереї,  понесла з собою не лише пам`ять про видатного художника, а й часточку його душі, його вогню. Цей вогонь додасть їм снаги і любові, віри в себе і у свій талант.

Побажаймо успіху юним художникам, терпіння викладачам. А Івану Васильвичу Бровді за  яскраву творчу енергетику, якою наповнився новий виставковий зал , за добродушність і відкритість, за полотна, що додають настрою кожному, хто споглядає  їх. Це значить, що ці картини дійсно створені для людей.

Валентина Костьо, Новин Виноградівщини

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також