Іван Пилипець презентує у Києві кліп "Карпатський чардаш"

1
2

Презентація 18 квітня у ТЦ "Гуллівер", в кінотеатрі "Оскар", в ресторані "HITCHCOOK".

– Що таке український пісенний драйв, знає лише той, хто хоча б раз у своєму житті бачив на власні очі виступ народного улюбленця всієї України – Івана Пилипця. Артист, харизма якого не має меж і відстаней. Голос, що чарує своїм тембром і силою. Енергетика, що передається кожному і заряджає життєвою силою. Та справжня українська душа, що здатна зробити світ кращим і добрішим. Справжня гуцульська презентація кліпу "Карпатський чардаш", народного голосу України, учасника шоу "Голос Країни", українського обранця, співака – Івана Пилипця, – кажуть організатори.

Коментарі

Т
тЬТЯ

Нащо ви ділиту Україну? То вже політика тут ви приїзджі ,шо за угрози ! Я знаю не понаслишки шо Закарпаття багато національний край співайте собі на здоровя .Чомусь він не поїхав у мадярщину в словакію а Київ його прийняв і знімає там кліп удачі йому .

1
123

Чардаш чисте українське слово,,,, як вам всім не соромно ???? Закарпаття ніколи не було складом ні окраїни ні Руси , не фальсифікуйте історію КРАЮ схаменіться і живіть,тут ви приїзжі ,,не ЗАБУВАЙТЕ ПРО ЦЕ !!!!!!!

Читайте також