Карантин у школах: як в Мукачеві учні навчаються дистанційно (ВІДЕО)

9
3

Через введення загальнонаціонального карантину закарпатські вчителі опинилися перед серйозним викликом навчання в нових надзвичайних умовах.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що з 12 березня запровадили тритижневий карантин в школах, садках, вишах Закарпаття.

Відтак, для учнів Мукачева запровадили не тільки домашні завдання в режимі онлайн, а й викладання матеріалу за допомогою спеціальних відеоуроків. Максимальна тривалість таких занять — 15 хв.

Зі слів директор Мукачівського ліцею №5 Михайла Мотильчака, цього часу достатньо, щоб пояснити матеріал, а учні завжди зможуть "перемотати" назад, якщо чогось не зрозуміли.

Такі матеріали вони опубліковують на сайті школи. До речі, у месенджері Viber створили спеціальні групи для кожного класу, де учні відправляють виконані домашні завдання на перевірку.

— Для вчителів та учнів Мукачівського ліцею №5 дистанційне навчання не нововведення, адже до цього, відносно недавно, подібне вже практикували, — додає Михайло Мотильчак.

Більше про систему дистанційного навчання в умовах загальнонаціонального карантину дивіться у відеосюжеті Mukachevo.net.


Коментарі

Ш
Ша

Дожилися,вчителька кіно має знімати і виставляти в ютюб і фейсбук.

ЗМ
Золотий медаліст

Під час офіційної присутності учнів на уроках , вони не хотіли "гризти граніт науки" , а тепер і подавно . А більшість викладачів не навчали добросовісно , з об'єктивних і суб'єктивних причин, а тепер і подавно . Театр для невибагливого глядача з відсутнім критичним мисленням

А
Аннп

Ще довго карантин?

Читайте також