Карневале: 90% італійських продуктів в Україні - це контрабанда

8
0

Про це в інтерв'ю "Укрінформу" заявив президент Торгово-промислової палати (ТПП) Італії, акцентуючи увагу саме на супермаркетах.

- Великою проблемою є також підробка італійських товарів та їх контрабанда в Україну. 90% італійських продуктів, які продаються в українських супермаркетах, є контрабандними", - зауважив Мауріціо Карневале.

За словами Карневале, заморожені продукти харчування з Італії купуються виключно в контрабандистів. Ці товари доправляються в Україну з порушенням температурних вимог та часто взагалі є простроченими. У цьому зв'язку президент ТПП Італії наголосив на важливості підвищення культури та пильності споживання у людей.

Водночас, як наголосив Карневале, прогнози для ведення італійського бізнесу в Україні "дуже позитивні та багатообіцяючі":

- Італійці хочуть працювати в Україні та відкривати тут свої компанії. Однак тут також потрібна підтримка українських підприємців. Крім цього, у співпраці з українцями італійські підприємці хочуть, щоб було менше роботи з-під прилавку, оскільки дуже розвинутою є контрабанда продуктів харчування в Україну".

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також