Хабарник дня: закарпатський лісник вимагав понад 15 тисяч за незаконну вирубку (ФОТО)

10
15

Як звітують в Управління захисту економіки в Закарпатській області у суботу, 22 вересня, службову особу лісогосподарського підприємства затримано у ході спецоперації спільно з слідчим відділом УСБ України в Закарпатській області, за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону Західного регіону України.

Закарпатця затримано при вимаганні та отриманні неправомірної вигоди 15 тис. 200 грн., які він вимагав та отримав від місцевого підприємця.

Крім того, під час проведення санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання службовця, причетного до вказаної корупційної схеми, виявлено та вилучено 32 тисячі гривень, понад 3,3 тисячі доларів США та 7,3 тисячі євро.

Коментарі

В
вася

Перший хабарник то АНТАЛОВСЬКИЙ.

У
Ужгород

Запам’ятайте ці слова!!!!!!!!! Після того як на Закарпатті ліси практично знищені, Цікаво коли осінню або весною буде повінь і Закарпатський чудовий край перетвориться у Венецію, хто за знищення лісів буде нести відповідальність??????????????

З
Закарпатець

Якщо не приймуть закон про повну заборону вирубки лісів то в нас скоро просто напросто не буде лісу

ВШ
Валєріч шеф

Москаль за знищення лісів на Закарпатті отримує щомісячно від скотини паскудної Мурги 200 тисяч баксиків. Команду мурги треба на вилах носити

ІЛ
Інспекція лісу

Весь ліс з Ужгородського району треба відправляти на нижній склад у Цигановці. Всі зрозуміли? Якщо ні, проблему мати мете з правоохоронцями. Я вас цього робити приучу! Депутат облради.

Е
еколог

А ви бачили як розкрадають Яношівське лісництво, що на Берегівщині. Хвадяться яка у велика зарплата,які доходи, а як треба красти, знає бувша працівниця податкової,яка працює у цьому лсництві. Вона в одній особі і бухщалтер і радник і економіст і розпорядник.Вони артистів приглаили. краще би дрова дали бідним людям а не хвалитись за їхні успіхи.

КЙ
кочало йовжі йовжійович

виджу порядні люде предпочитавуть євро

Т
Тончі

Лісник хабарник! А той шо його здав, шо вирубує ліс , він хто??! Будьласка коменти! )

Ж
Жека

З Лісарні ліс возять цілодобово

С
сеня

Вся беда в Украине из-за этих горе руководителей.

В
вася

Первая пятерка два шага в перед. Порошенко, Парубий, Турчинов, Луценко, Аваков, Яценюк

Л
Лісник

Дійсно то Капац Коля там стоїть на фото то він підставив. Племіникові дорогу відкривать у Лісгосп,шоб сімейний бізнес могли поставити на майбутне.

Х
Хромий

Це свиня Хрюша Колька Капац

ДБ
до барана Ичи

одінь окуляри

И
Ичи

Где номера ЗИЛа?????????????????????????????????????????????????????

Читайте також