Хакери зламали пошту Суркова і оприлюднили імена агентів Кремля на Закарпатті (Документи)

8
73

На осінь 2016 року планувалася масштабна кампанія з дестабілізації ситуації у найзахіднішій області України, аж до створення народної республіки під виглядом автономії.

Про це йдеться у документах, які оприлюднили українські хакери. Їх вже оприлюднили такі видання як Лівий берег, ТСН, РБК та багато інших.

За словами хакерів, документи вони отримали з пошти помічника Владіміра Путіна Владислава Суркова, яку зламали нещодавно.

У документації йдеться про цілий план дестабілізації ситуації та автономізації Закарпаття. Його мали втілювати на місці закарпатські політики – нардеп Михайло Ланьо (член партії «Відродження», відомий під кримінальним прізвиськом Блюк) та депутат облради Іван Чубирко (також представник «Відродження» та керівник місцевого Українського вибору, родич Віктора Медведчука).

Суть полягала у тому, аби розхитати ситуацію на Закарпатті за допомогою проросійського крила так званого русинського руху.

Слід зауважити, що як не парадоксально, але партія Відродження на Закарпатті (як і загалом по країні) входить у пропрезидентську більшість разом з Блоком Петра Порошенка, її представники мають ряд ключових позицій в області (заступник голови облради, бюджетний напрямок, тощо).

Далі – мовою документів. 

Коментарі

3
333

шукають сбу слабо в долі наверняка

1
112

жулики всі под кремльом поголовно то криша їх..

ДС
до СБУ

нарколаболаторію найдіть там сліди блатних

ПБ
прокурори блатні

мафія смієся з всього

Х
хочуть

жулики правити людьми як обично мало як усе

Д0
До 09:53

Не тобі марго опріліляти ко русин, а ко не русин. В тебе черепна коробка забита макулатурув вятровіча. Ты смолоше про СРСР лем із казок бандерувцю чов.

Д1
до 11:31

Та кіть так було усьо добре , чуму гавкнуло , накрилося бріхньов совдипії . Так доробили уті заводи што мила ни було тай поршку стирального . Пирдільник пудтиравись газетов . Расєя твоя багата , лиш має йинну хибу . Там кирувуть такі ги ти брихачі тай пудлизи . Завто она нищасна нигонна устати із кулін . Пучить із ся вилику силу , а віган у ниї цуравий і ззаду і спириду , сквозняк там гулять .

А
Абдурахман

у нас границы Венгрия- Словакия-Молдова-Руминия все через Закарпаттье не пропалибисьме я живу в Закарпатті і вижу шо ничь спільного з Киевом у нас нема! і мова не та,і зарплати і продукти і ціни!!!! лем ліс суки рубають и контрабанду возять людей наркотики! НО ТО ЇМ НА РУКУ я впевнений ШО ВСІ ХТО ПРИ ВЛАДІ НАС РАХУЮТЬ ЗА РАБІВ І БИДЛО!

?
?

Нашо руським робити всякі плани? Ці клоуни у власті самі розвалять Україну, так лем свисне за нив.

С
свуй

Не знати, ци ся сміяти , ци ревати над сим ушиткым! У нас рас на кажджый тыжджінь, ци місяць, cя стают якісь локалні "перемогы". Іх нам замітують через ЗМІ обы люде мали, што говорити. Коли ся за таку "перемогу" зачинат забывати, нарас ги псови кустка ся мече нова. Ко типир тямит за блокаду росийськых фур, заказованя літати рросийськым самольотам і т.д. А сут ище глобальні перемогы котрі убговрюют місяцями, а подеколи роками! Такі гі типир нова поліція, до недавна была Савченко, ище май давно Яцинюкова стіна і т.д. Ушитко обы люде лем не задумовалися де сут ихні гроші, удкы такі ціны за комуналку? Піар тай буш нич! Май легко угадати пудготовку перевороту у Закарпатті у осени 2016го, а ище май легко го не допустити, бо вун угаданый! А уже уєдно з тым ище раз натровити забовваненых люди на тых ко ся не любит "демократичнуй" власти! я пишу не за Блюка тай другых такых самых малф, ай за русину котры изясь без вины виноваті. Тото лем позад них ушитка Украйина фурт у є гуз.. ци!

ПР
Підкарпатська Русь

Автономію Закарпаттю !!!

K
ka

"Дурниці. Більше, чем типерішня влада ситуацію нико не розкачує. Дайте людям платню і забезпечте адекватні ціни. Айбо чомусь платню подоймають лем депутатам, прокурорам, суддям, міліціштам, зальотним директорам держпідприємств, Жебракам пінзію 1200 грн., та газ по 7 грн за куб"+100000000000000000

МЦ
модерація це по європейськи

чому знову включилисьте модерацію ?? вже вроді началисьте боли ісправлятися , ниякого смисла в коментуванні не вижу

P
ProRocK

Чи є тут одна людина яка зможе без образ і адекватно мене виправити 1) ХХІ століття, час цифрових технологій...я розумію шо расея бідна отстала країна , і в них до тепер все на печатних машинках друкують потім сканують і українським хакерам сливають... 2) Які тут всі економісти політолиги і т.д. Хто Вам сказав що автономне Закарпаття не здатне себе прокормити(порах**те скільки заводів було станом на 1991 і зараз, подивіться як виглядаю прибор і іудейський цвинтар навпроти нього...)? ви порівнюєте ситуації з Кримом і серьозно думаєте шо там голодають??? 3) Всі хто має думку інакшу від майданутих зразу стають кремльовськими агентами...(не можна : критикувати владу, жалітися на високі тарифи ітд) P.S. Як можна було настільки безграмотно написати текст

Л
лоци

я за референдум 1991р автономия у склади украини товди и киев буде нас май поважати

С
Сміх

С-Б-У не відреагує , тому що вона на зарплаті у Медвечука.

Д0
До 08:27

Ти ни Русин а срусин . У закарпатті родиться пшениці на два місяці . Остальні 10 купуєся из других областей . Кіть ти Русин, ти маєш поняття якоєсь , што значить хліб насущний для закарпатців, а кіть ніт позвідай старших . Усі біди уд бувшого СРСР , де ни давали зарплати , і люди ся навчили уживати любими способами . Путь пирийти ни мош , тулько машин їздить , ото бідна диржава . Диржава убманює людей , люди диржаву . Ни яких рифириндумів ни буде , заспокійтеся .

ДР
до Русина

І що буде з того референдума? Будемо жити в ізоляції, обкладені з усіх сторін колючим дротом? І що дале? міжнародні компанії підуть звідси, кордони закриються, розвалиться й те що є, плюс додай сюди ріки крові які прольються в такому випадку. Щоб провести референдум як то має бути в нормальному світі, і щоб то було визнано, на те треба часу не тиждень, не місяць і навіть не рік. А тепер подивись на Крим - референдум за тиждень, а 3 роки в жопі, ізоляції. Такого життя тобі треба?

П
Петро

Правильно написав "25.10.2016 08:27" Ті хто хочуть так званої автономії тупі валянки! Ніфіга не шарять в економіці - по принципу ліпше жити в гавні в холоді та жерти тижневий хліб но за то автономія! Спустіться з небес почніть вивчати економіку, політологію, зробіть щось для Закарпаття!

Д"
До "русин"

Ты просто провокатор. Или необразованный бездумный рагуль. Что тебе даст автономия? Большинство трудоспособных закарпатцев работают заграницей. Это ты понимаешь. А откуда будет наполняться твой автономный бюджет? А как ты без этого бюджета будешь содержать всех пенсионеров и бюджетников? И во главе автономии будут патриоты и порядочные государственные деятели с фамилиями и кличками, которые указаны в тексте. Или московитов пригласишь? Хочешь прятаться в подвал при виде чекиста? Тебя в СБУ надо вместе с ланями-гойдашами. Только и в СБУ проблема с кадрами. Точнее, не много там людей, любящих Украину.

В
Варош

Дурниці. Більше, чем типерішня влада ситуацію нико не розкачує. Дайте людям платню і забезпечте адекватні ціни. Айбо чомусь платню подоймають лем депутатам, прокурорам, суддям, міліціштам, зальотним директорам держпідприємств, Жебракам пінзію 1200 грн., та газ по 7 грн за куб

Р
Русин

Гадаю шо бути "Автономним закарпатським краєм" в скраді Україні , було би більш перспективним для нашого життя! Бо хоть і центер європи , а рівень як в якоїсь африканської країні( Соромно за це!!Досить вже годувати тих київських балаболів!!!!

Р
Русин

Хлопці, я махав сякі порядки гі є типирь, най говорять шо хочуть, но нам із сякими розкладами буде пісєц повний через рік два, наші всі у Європі, бо туй копійку не мош удкласти кить чесно жити, та нашо так мукалловати, кить мош собі у тів же Мадярщині жити гі "piszkos,budos,tetves ruszin", айбо гі білий чоловік. Знаєте, шо не кажи, айбо уже гірше годно бути лиш дись у Африці гі туй. Чесно, не сердіться, ісе сугубо моя суб"єктивна думка тай

A
Andr77

Цiкаво, як тi "хакери" фоткали криво складенi друкованi аркушi на "поштi" Суркова?

A
ASFDn

Скотва кацапская никак не уймется. Похоже, что существует только один выход бороться с этой паразитарной нацией - это разделение их на адекватные предсказуемые и легкоуправляемые части. Иначе, это скотское государство еще веками будет строить козни, пытаться что-то разделить, куда-то всунуть своих агентов, портить экономику, жизнь людям, приходить с оружием. Это уже не шутки. Кацапская скотва уже в 21 веке снова показала себя во всей красе... А еще, есть, конечно, смешной момент. Кацапы подлы, но одновременно глупы. Только один из кацапов верно заметил одну вещь (это Гиркин) - кремль строит грандиозные планы по Украине, забывая только одну малость - спросить, совпадает ли это с планами Киева))). Тварь сурок опять что-то планирует, но все в том же провальном ключе, который привел к кризису полностью лоховских проектов "новоросии" и "руського мира".

Д
до

порошенко боїться отморожених сепарів

Н
Наталка

На мою думку - не варто пороти гарячку та нав1шувати ярлики... Спок1йно подумати - КОМУ ЦЕ ВИГ1ДНО!!!! А за автоном1ю Закарпаття ми проголосували ще в 1991("В Украине есть специальная самоуправляемая административная территория Закарпатье". Также предлагалось дополнить Конституцию Украины ст.75-2: "Специальная самоуправляемая административная территория Закарпатье является составной частью Украины и самостоятельно решает вопросы, отнесенные к ее компетенции". 1 до чого тут Блюк 1 1нш1??? Х1ба це вони проголосували за нас ус1х????

М
мкчв

фейк...

Д9
до 9

істина

9
9990

А Порошенко шо мовчить, не можуть мандата лишити його і посадити, чи чекає коли з України один Київ залишиться?

0
00777

Зрозуміло що сбу та поліція з блюкової наркоти має відсоток, але цікаво як будуть його кришувати якщо прийде наказ вязати головного наркобарона Закарпаття? Силові структури першими будуть за створення ЗНР лиш би капав відсоток з яду і смертей Ваших дітей!!!

В
Василь

В общем-то все вірно, - найпростіший прийом у поганих фокусників(але для недалекого пипла зійде!): напівгола асистентка відволікає увагу глядачів оголеними грудьми (останні два слова закреслено. Ісправленому - веріть.Печать.Подпісь) русинами,Чубірко та Ланьо,а в цей час ведучий програми смикає за ниточку і - ОП-ПА! - фокус: Закарпаття повертається в Мадьярщіну!

DH
Do hafku

Бачу є туй і мудрі люди, не все так просто,

ДH
До Hafka

Гафійо , ти би хотіла у нашів области штось на подобіє Донбаса , Луганська . Най тя заспокою , такого ся нигда ни стане . Кримль може уже лиш пукати дишивов нафтов , яків уже уприділили ціну на 30 років 60,70 долярів . Кіть мадяри помагавуть свойим сородичам , што у тому піллого . Такоє сьте ги діти малі , мадяри у Євросоюзі , де закон є закон .

Л
ледида

а є ще такий собі Гаваші... теж фрукт про-москальський

H
Hafka

Лише йолоп може не бачити того ,що відбувається на Закарпатті.Невже хтось думає, що мадяри безкорисливо вкидували б такі кошти в Закарпаття, та роздавали угорські паспорти.На Донбасі теж кликали сусіда, паспорти якого носилив кишені. Тепер волають до небес над розбитими хатами.А русини як були для мадярів piszkos,budos,tetves ruszin так і залишаться.

Є
є

є-є-є і ахметов

H
Hafka

Лише йолоп не бачить того ,що відбувається на Закарпатті. Невже угорці вкидували б такі кошти надаремно. Сплять і бачать Закарпаття у складі Великої Угорщини. Обласна рада складається з малоосвідчених запроданців,які за гроші продадуть і рідну маму.А русини як були для мадярів piszkos,budos,tetves ruszin так і залишаться.

:
:))

Є лохи,що повірять в цю фігню?

З
Закарпатец

Сурков не идиот и уж тем более не Клинтон, чтобы пользоваться интернет перепиской. Для этого есть закрытые каналы.

Р
рус

шишки шо невидко на фото

ВІ
в інтернеті

в інтер. тяжко покласти хіба колдун комп пічать бере нац.банк скотиняки ляшка.

M
milosh

Думаю, то вброс шоб прижати наш русинський рух. Дораз начнуться обиски у наших "бобинців" і "проданів", тай тоті сядуть собі на гузицю..Заодно Ланя попуджати мало оби правильно гомбіці нажимав.

Е
Експерт

Є докумєнт і потрибно на нього відрегувати.Хоч документ і без пичятки, але його потрібно для початку уважно прочитати.Хакери і самі не читали,шо вони взломали.Мабууть цей важливий докмент чекав на хакерів і так далі по суті докмента, хоча і без пичятки. Народ у нас любить шалиякі докменти.Короче, це мож розписати ще на 100 рядків.Це дійсно заслуговує уваги,бо гривня упала 1 у.є. до 26

ЛН
Лиш най попробуют туй референдити.

Йой шо будут биті.

Т
Тарас

Може хто росповiсть менi якою мае бути моя Держава?

P
PriesT

Схоже на фейк-провокацію, для виявлення прихованих агентів. Така собі провокація. Але, дивлюсь, у декого добряче бомбануло, значить немає диму без вогня :)

М
Миша

Так, я згоден що це може бути вброс, і можливо це не документ який прямо прийшов із росії, а хтось його розпечатав дома, згоден і з тим що нам тепер не так добре живеться як мало би бути. Тим не менш я чітко розумію, що в нас не можна дозволити і найменші коливання щодо того в складі якої держави ми маємо бути, бо якщо почнеться сепаратизм то буде Пиз*ец в кубі, так шо даже і не думайте отділятися. Можете не любити Порошенка і тих всіх х*їв, але нетреба із-за цього пороти гарячку і говорити про якісь брєдові референдуми! У мене всьо.

М
мимипроходил

хочте вірте хочте ні, або вто всё правда,але найсумніше те ,що Київ про все знає і способствує.

Т
Тарас

я таких "бумажок" напишу скiльки потрибно i якi забажаю, ще докази мають бути

Р
РПГ

Не ТУЖІТЬ!!! Скоро!!!!

ДС
До сміх

Дивись робить Чубірко тільки біду людям зі своїм родичем Медвійчуком

М
Молнар

Лем на першій сторінці замітивим дві хиби: по мацкальськи пишеся не "серйозно" а "серьёзно", і другоє пишуть - "все дальшие действия" - майжек правильно "дальнейшие", нє?? Думаю фейк..

О
ого

всюди кайф.круто.

С
сміх

Це кінець світу якщо Чубірко може щось зробити в області.

Б
бакси

або доллари бо євро немодно.європа далеко дуже.

1
123

Хлопці, уважно прочитайте документи і зрозумієте, що це не маячня. Дуже багато конкретики із знанням справи. Правда, є одна дрібничка: реакція великого "борця" з контрабандою Геннадія Москаля

С
Саша

О проснулися боти відродження і кремлеботи. Пишуть одно і тоже лиш одні русинською другі руською. Прийшов на пса мороз хлопці. Будете тепер ходити в сбу на чай до нового року

П
Пупсик

Не ужели вы верите в этот БРЕД??? Это вам вброс ложной инфы чтобы узнать мнение народа и сделать выводы!!!! Бред сивой кобылы!

0
007

агентом модно бути платять дуже много щитати тяжко кілько много бабла блатним баксів

В
Василь

Госсподі Ісусе! - який безграмотний ідіот,до того ж або нескінченно далекий від знання реалій життя в Закарпатті(або навмисно исказивший ці самі реалії) писав цю маячню! Але мулька в тому,що пейсател - ні разу не житель Росії і не чиновник. Звідки "ноги ростуть" даної лайно-папірці здогадатися нескладно...

P
pityu

нечего писать, однако. бред ...

3
321

Взагалі-то досить правдоподібно, написано з толком, зі знанням справи. Росія в будь-якому разі зацікавлена в розхитуванні України, в тому числі за рахунок русинського питання. Навіть якщо тут усе спокійно, з чогось же треба починати? Цікаво, що велика роль відводиться Угорщині, отже між Кремлем і й*ббіками є негласна домовленість про дерибан Закарпаття.

Т
Тоссс

Орда, что с нее взять: любые средства хороши... А остальное... бабы нарожают и пенсионеры оплатят...

1
123

50/50 що це так. Думайте самі, вірити чи ні. Не варто хавати все,що подають на блюдці

1
111

То вже давно було ясно, може тепер сбу відреагує...

20 років

рулять і прокурори тоже

Р
Русин

Мовов документюв? а де на "документі" є печатка вать шось шо засвідчує його справжнюсть? я вам сякі плани переворотюв напечатаву на прінтері кулько хоч. Не вірьте у херню сяку. А референдум треба, бо туй нам п%зда буде з перебачіньом

1
123

невже ще хтось вірить у цей бред, супер хакери, в криму і донецку і хакерів нетреба було , а тут в закарпатті хотять ато зробити,

П
пітьовка

Но типир всьо ясно стало...то прихвостні Медведчука.То він ткт рулить усім

М
мукачево

опять кончений Ланьо, Гайдош, чубірко. Свою республіку хотілисьте?

П
Пітьо

Видите люди не купуйте наркоту у становських бо фінансуйте Блюка і переворот на Закарпятті. Бийте тих лопухів і женіть вон

С
сбу

но та се кіно. ..

Читайте також