Хороша гра та незабитий пенальті: МФА "Мункач" не втримав перемогу у Другій лізі

10
4

Проте закарпатська команда здобула одне очко і продовжує втримуватися у лідерах.

Старт у господарів поля не вдався. Гості із Бурштину ("Карпати-Галич") почали гру активніше. На 19 хвилині Андрій Бей замкнув передачу від партнера і відкрив у цьому матчі рахунок.

Лише в середині першої половини гри футболісти МФА "Мункач" змогли зловити свій ритм гри. Почали з'являтися хороші нагоди біля воріт гостей. А на 32 хвилині з небезпечного штрафного забиває Сергій Стець - 1:1.

У другому таймі господарі поля вже повністю перехопили ініціативу. На 54-хвилині Сергій Стець із штрафного забиває свій другий гол і виводить вперед мукачівську команду.

Далі гру можна було завершувати, але в атаці нашій команді не вистачало завершення.

Натомість "Карпати" зуміли на 75-хвилині створити контратаку, а Ярослав Деда рахунок зрівняв - 2:2.

Та на 83-хвилині гравці "Мункача" могли ще раз вийти вперед, але Сергій Стець не реалізував пенальті.