Хто винний в загибелі 11-річного хлопця у Воловці. Версія родичів та школярів (ВІДЕО)

18
22

П'ятикласник впав у річку в четвер, під час перерви, неподалік школи. Вчора зранку тіло хлопчика, за 3 км від трагедії, виявили рятувальники.

Як розповідають журналісти телеканалу Sirius, річка, яка протікала поряд зі школою не була огороджена і берег був у вільному доступі.

Школярі додають, що вчителі не забороняли їм гратися на березі гірської річки, а паркан біля обриву поставили вже після трагедії.

В школі не будуть проводити службового розслідування, адже, зі слів директора, справою зайнялись правоохоронці.

Однак родичі потонулого Сергійка обурені і вимагають покарати, освітян, яких рідні звинувачують у халатності.

Сьогодні поховають п'ятикласника. В школі відмінені всі масові заходи.

Редакція Mukachevo.net також висловлює щирі співчуття батькам та родині школяра.

Детальніше про трагедію дивіться у відеосюжеті телеканалу Sirius.


Нагадаємо, п'ятикласник впав у річку в четвер. коли вийшов подивитися, як піднялася вода у річці Вича.

Тіло хлопчика рятувальники виявили вчора, за 3 км від Воловця.

Невдовзі Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття родині загиблого п'ятикласника.

Коментарі

Ж
Житель

Люди ви дурні в людей трагедія а ви за виховання говорите про що ви вчителі там нах сидят болить би штани протирати в школі мають дивитись вчителі за дітьми им за то зарплату дают не говорит всяку фігню в нашому воловці още нема порядку нихто ся низачим не дивит

ДГ
до гантон 19:13

Який це закон, якщо не секрет? Природи? Дана трагедiя сталася не в школi, у школах рiчок нема.

В
Вчитель

Я так і міркував,що зроблять вчителя крайнім.А такі марини будуть гвалт піднімати. Вчителя в цій державі вже настільки розтоптали і затравили,що ті люди,які займаються педагогікою вже герої. Кожна тварина,невихована,яка нагуляла своє чадо і не виконує батьківського обовязку,може прийти і принизити вчителя.При тому вчитель апріорі буде винуватий,за це постараються і ЗМІ і так звані громадські організації, ну і звичайно владні структури!

А
антон

По закону- в школі несуть за дітей відповідальність - вчителі!!!

П
Покороче

Чп :1 мають проводити уроки по техніці безпеки.2 головний МЧС м.Воловця мав завчасно проінформувати директорів всіх школах,садках ,підприємств і ТД. Директор мав провести співбесіду з учителями і учнями .Хто винен?

П
Пастух

Ще й мункачем назвався, недотепа обсохший. Могла тебе мамка у ротi дезинфiкувати, а не у свiт опоросити.

ПД
Пастух до дауна Мункача

Ти нечисть немита, такi як ти i Марина - ви тварини, а тому ви саме виводите, опорожнаетеся, на вiдмiну вiд нормальних людей. У тебе ж i дiтей нема, а лиш приплод мусорний, виплюнутий на свiт свинями безголовими. Сто вiдсоткiв твоi батьки алкашi-наркомани, безпорядочно сношавшiся пiд чужими заборами як тварини.

МД
Мункач до Пастуха

Як тебе де***ла ще земля носить? Виводків? Так будеш за своїх дітей говорити. Школа що отиць тебе на простинь не спустив.

0
0042

Це Жах трагедія.Думка така Впершу чергу винна школа на період занять а потім виховування батьків.

П
Пастух

Марина - це дiагноз. Головна мiсiя таких - виродити на свiт Божий дiтвака i лишити на вiдповiдальнiсть всiм навкруги. Всi мають дивитися за ii чадом, берегти, водити за руку, а вона нi. Накричав би вчитель над обривом на того хлопця якого змило водою та вiдiгнав у школу - такi Марини останнiми словами обзивали би вчителя, мовляв на своiх кричи, ти йому хто, якщо вчитель - то вчи, а не виховуй. Хворi люди, тут дивуватися нема чому. Всi виннi крiм них самих, всi мають стежити, обслуговувати iх виводкiв.

Д
Добавив

Шкода хлопця!

ДВ
До всiх!

Там 300 рокiв не було паркана! А дiти счф набавлять в телефон потiм ходять як зомбI. По своiм знаю. ВчителI не виннI!

П
Правда

щоб ти, Марина, все життя жила на вчительську зарплату, а ще користувалася тими льготами, як ти пишеш! я тобі того бажаю

ВУ
Викладач Ужну

Марина, ти з глузду зїхала? Яка хороша зарплата в освіті? Ти що там накурилася? Хороша зарплата на рівні 20-25 тис. грн у сварщика, слесаря і т.п. В бюджетній сфері - освіті і медицині - на сьогоднішній день - холокост, голодомор - як хочете, так і назвіть. А найточніше - повний піпец. Зарплата в бюджетній сфері давно вже нижче рівня фізіологічного виживання сімї, а про мотиваційну функцію зарплати - можна взагалі нічого не казати. В цих умовах у вчителів нема вже ніфізичних, ні моральних сил ще виконувпти і функцію тілоохоронця

М
Місцевий

Які хороші та заказні коментарі після мого зявилися. Завхоз стараеться?

М
Мункач

Співчуття рідним. Люди що писали нижче за батьків це Вам: В школі відповідальність несуть вчителі, так само як за працівників їх керівники. Паркана не було до трагедії, після того поклали, навіщо? Що б відмазатись. Школа мала бути закрита на перервах в зв'язку з паводком через пару метрів бо там річка. Може та дитина була чемна і розумна, но тут я бачу халатність директора. В мене самого були такі шкільні моменти де на перервах школа була закрита і ми на вулицю не бігали!!! Мало майте розума. Дуже шкода дитину і батьків, земля пухом

М
марина

люди що ви говорите,за що вчителям платять гроші,вина іх повністю,як школа не відгороджена від річки,хто має думати як не директор,і за дітей в школі відповідає вчитель і тільки вчитель0,адже ім дали хороші зарплати,півдня працюють,льготів повно, то причому тут батьки

В
Вася

Батькам треба файний штраф заоупити за моральну шкоду. Любп адеквптна людина розуміє,що то нещасниий випадок і там огорожі 300 років не було і все нормально було. Їхня необережна дитина скочила у воду на перерві і втопилася- винуватий учитель? Завтра якогось сикоша камаз задавить бо прогулював урок, тоже учитель винлватий буде? Кого покарати хочете і за що? Шаеовні?

А
антон

батьки і тільки батьки несуть відповідальність за своє чадо.вихованням і поводженням за межами оселі вчать батьки.діти зараз доволі розкуті вони не приймають зауваження вчителів і під мовчазне підтакування батьків діти не слухають вчителя.батьки повинні зрозуміти якщо ви родили дітей будь ласка займайтеся ними а не шукайте крайнього і винного у поганому вихованні.в даному випадку хочу виразити співчуття це дуже тяжка і велика втрата для батьків і не шукайте винного це не поверне вам вашого хлопця а тільки завдасть більшого болю.

М
місцевий

завгоспа і директора треба за потя завадити. Бо вина лише їх.

П
Правда

шкода,що таке трапилось, але вини педагог1в тут нема. не може учитель водити кожного за руку. а у такому в1ц1 д1ти уже вважають себе дорослими 1 поступають так, як сам1 хотять. т1льки одне сверлить мозок, а чому не було загорож1 до води? хоча нав1ть якби 1 була, все одно д1тваки зробили би д1рку 1 прол1зли через не1. все таки фатум.

0
0132

Тих родичей, що винять освiтян треба самих притягнути до вiдповiдальностi. Саме вони виннi у смертi i тiльки вони. З дитиною треба проводити розмови, виховання, ознайомлювати зi свiтом та правилами життя-виживання, пояснювати, що можна робити а що нi i чому. Це ваша дитина, як такими недолугими можна бути. Добре що президента не звинуватили в трагедii або Кремль.

Читайте також