Хустський митрополит УПЦ МП виявився російським громадянином

76
16

Митрополит Хустський і Виноградівський Марк (Петровцій) є одним з найвпливовіших архієреїв УПЦ МП та чи на найбільшим лобістом рпц на західній Україні.

Попри зростаюче бажання мешканців Закарпаття відмежуватись від діяльності московського патріархату, мтрополит Марк так і не благословив припинення поминання патріарха кіріла (гундяєва), як це зробив його колега митрополит Мукачівський Феодор.

Як повідомляє видання Духовний фронт України, митрополит Марк (Петровцій) виявився громадянином країни-агресорки – російської федерації. На підтвердження цього, співрозмовники надали редакції ДФУ фотокопію особистого паспорта, виданого міністерством закордонних справ рф на ім’я Ніколая Івановича Петровція.

Зображення: Духовний Фронт України

Більш того, офіційний сайт російської православної церкви вказує, що Ніколай Петровцій (митрополит Марк) є постійним членом Священного Синоду УПЦ МП, освіту здобув у московській духовній семінарії та академії, а у 2001 році отримав високу російську світську нагороду – «орден дружби народів рф».

Скріншот з офіційного сайту рпц

З огляду на такі факти, стає зрозуміло, чому митрополит Марк (Петровцій) вперто відмовляється ініціювати скликання Собору та Синоду УПЦ МП для прийняття історичного рішення про розрив адміністративної єдності з рпц, і чому він досі не видав наказ по очолюваній ним єпархії про заборону поминання моспатріарха кіріла (гундяєва). Хустський владика не може піти проти своїх.

Варто відзначити, що окремі соціологічні дані свідчать про те, що понад 50% вірян УПЦ МП підтримують остаточний розрив стосунків з рпц, а 42% вважають, що відновлення дружніх стосунків українців з росіянами взагалі неможливе ніколи.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

І
Ім'я

Люди схаменісться не чіпай віру Православну віру і їх Батюшків. Митрополит Марк Петровці НАВЧАВСЯ в росії а сам з Приборжавського Закарпатської області.!

І
Ім'я

Люди посягаєте на великі Чини...

МТ
Марк Твен

Люди, які моляться в храмах РПЦ в Україні, і які покривають цих агентів ФСБ в расях. Знайте,що гроші які ви давали і даєте "на храм". Ви давали гундяєву,на ракети і знаряди які зараз б'ють по містам України і по храмах. Це є секта - яка прикривається Богом, і святими. Яка навіть немає власного Томоса. Церква - Сатани. Їхні руки по локіть в крові. Крови - вагітних жінок, маленьких дітей, і наших мужніх воїнів.

*
*****

І ця ГНИДА сидить в самому серці Карпатської України?! Тут справа не лише в СБУ і органах влади, а й в самій зрадницькій громаді цього "діяча"!

ГТ
Гари Трумен

К ногтю гниду мордорскую!

1
123

Чорт нагуляний

ПГ
прийми Господи за лікарство

- Отче, шо будете пити, пиво чи вино? - І паленку буду

В
Влад

Прихожанам даже таким очи не одкриєш. Докі не увидят танки на переві доти будуть туди ходити

ІВ
Іван Васильович

Но туй є пуп з гебешними пагонами.. Накінець то рило засвітило. Московська духовна семінарія а пак академія. І заданіє кгб плюс пагони младшого лейтенанта. Командіровка на родіну і виполнєніє заданій.. Дримбана конзерва..Як він буде проти свого генерала Кіріла-Гундяєва))?? Неположено бозмег, не по уставу..

Н
нагадалися

СБУ в області і так всьо знала про них. Чого до тепер не реагувала? Бо було не вигодно?

ДК
До кожного з нас!

Успокойтеся люди добрі,у нас іде війна ...чи до вас це не доходить???чим перед вами завинила ця Свята людина???чим скажіть будь ласка, хіба тим шо молиться за вас ,за нас,і за всіх ворогів наших ,як настоящий молитвенник,як настоящий Вірний християнин ,наш Владика Свята людина. Побійтеся Бога ,подивіться кожен з Вас на свої гріхи ,молитися нам треба люди добрі, а не копати яму іншим.

К
кочан

всіх їх треба за бороду тягнути

JG
Jeep Grand Cherokee

Правоохоронним органам ще потрібно зайнятися діяльністю Андріана (Малета) настоятеля Свято-Миколаївського монастиря в урочищі Карповтлаш. У 2014 році він переховував у стінах монастиря агентів ФСБ замаскованих під монахів

М
Микитусь

Лунченко тоже разом з цим чортом в рясах організовував мітинг мам кончених, а СБУ покриває сепарів

НТ
но та нє

припоминаву як у Хусті мили леніна уд краски міліцішти за горбачова.дуже кляли

Б
Бачі

Мова, Віра, Армія ??????????????

Читайте також