"Кіборги" зібрали у Берегові повний зал - "Дні українського кіно" триватимуть (ФОТО)

7
2

10 жовтня в Берегові, в Будинку культури, стартував проект "Дні українського кіно".

За сприяння Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» та Міністерству інформаційної політики України мешканці мають змогу безкоштовно побачити на великому екрані кращі сучасні українські стрічки.

Перед показом фільму «Кіборги. Герої не вмирають», котрим було вирішено розпочинати покази, у фойє Будинку культури відбулася прес-конференція. Прес-секретар фестивалю "Молодість" Анастасія Пугач повідомила присутнім, що проект «Дні українського кіно» був задуманий минулого року, було вирішено провести його в двох містах країни - Берегово та Сторожинець (Буковина). Міста вибирали за головною ознакою – відсутність кінотеатру. Бо це велика проблема - в країні є всього близько 500 кінозалів і менше 200 кінотеатрів.

Організатори зазначили, що готувалися давно, тому із загостренням "угорського питання" вибір міста ніяк не пов'язаний. За словами пані Пугач, ще влітку була укладена домовленість з міською владою Берегова. Міська влада взяла на себе зобов'язання надати приміщення для кінопоказів, організувати рекламну кампанію фестивалю та супровід (проживання, харчування) його учасникам.

Щодо самого показу, то на перегляд стрічки зібрався майже повний зал, що для Берегова досить незвично. Фільм «Кіборги», про останні дні героїчної оборони Донецького аеропорту, не залишив глядачів байдужими. Фінал фільму супроводжувався оплесками залу, а багато глядачів та глядачок не приховували своїх сліз.

Непересчіною подією стала також особиста участь актора Романа Ясинівського, виконавця однієї з головних ролей у фільмі "Кіборги", який презентував фільм перед сеансом, а пізніше взяв участь у фотосесії.

Нагадаємо, що фестиваль «Дні українського кіно» триватиме до 14 жовтня включно:

  • 11 жовтня, 13.00 - «Викрадена принцеса» - анімаційний фільм-казка про часи відважних воїнів, прекрасних принцес та могутніх чаклунів давнього Києва.
  • 12 жовтня, 15.00 - «Дякую» (20-хвилинна стрічка про японського професора, який подорожує зі Львова до Києва, знаючи лише одне українське слово) та «Як тебе звати?» - трилогія з життя людей так званої «сірої» прифронтової зони.
  • 13 жовтня, 15.00 - «Сторожова застава» - фільм у жанрі «фентезі», про неймовірні пригоди сучасного хлопчика в Київській Русі тисячолітньої давнини.
  • 14 жовтня, 15.00 - «Чужа молитва» - фільм з реальною історією кримськотатарської дівчини, яка під час окупації міста Бахчисарай нацистами, ризикуючи життям, врятувала життя 88 єврейським дітям.

Коментарі

М
мукачівець

підорги

М
мукачівець

ко вірить у сю дурню?нагнали бюджетників с пісними рожами

Читайте також